Jump to content
php.lv forumi

html tabulas


mikelsis

Recommended Posts

Labdien

 

Tātad mans ajutājums ir ļoti primitīvs, bet nevaru izdomāt risinājumu :)

Man ir vienkārša html tabula ar piemēram 10 rindām. Katrā rindā ir 4 kolonas. Problēma ir tāda, ka tiklīdz viens no ierakstiem ir garāks, teksts tiek pārnests jaunā rindā un automātiski visas tabulas rindas maina savu izmēru (height)

Bet man vajag lai tikai tā tabulas rinda, kurā ir teksts divās rindās, maina izmēru.

 

Es ceru, ka ideja ir skaidra, jo nevarēju izdomāt kā precīzāk uzrakstīt :) Ja būs neskaidrības uzzīmēšu kādu uzskates materiālu, lai saprotamāk :)

Link to comment
Share on other sites

Man ir vienkārša html tabula ar piemēram 10 rindām. Katrā rindā ir 4 kolonas. Problēma ir tāda, ka tiklīdz viens no ierakstiem ir garāks, teksts tiek pārnests jaunā rindā un automātiski visas tabulas rindas maina savu izmēru (height)

Bet man vajag lai tikai tā tabulas rinda, kurā ir teksts divās rindās, maina izmēru.

Tīrs HTML to arī dara, automātiski pārējo rindu izmēru nemaina !!!

ja tabula tiek ģenerēta ar PHP vai JS , tad skaties vai tur netiek čekots rindas augstums, kurš protams tālāk jau būs visām vienāds

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Tīrs HTML to arī dara, automātiski pārējo rindu izmēru nemaina !!!

ja tabula tiek ģenerēta ar PHP vai JS , tad skaties vai tur netiek čekots rindas augstums, kurš protams tālāk jau būs visām vienāds

 

Paldies par info :)

Es izmantoju Django (es zinu, ka šī nav īstā vieta, jo ir php forums :D ) un html man ir tā sauktie django šabloni. Pats dīvainākais, ka html man ir tīrs un netiek ģenerēts, vienīgi nedaudz apstrādāts caur django šabolonu tagiem (pieļauju, ka tur arī ir tā vaina). Pats biju pārsteigts par to, ka tiek mainīti visi tabulas rindas platumi.

Link to comment
Share on other sites

ka html man ir tīrs un netiek ģenerēts, vienīgi nedaudz apstrādāts caur django šabolonu tagiem (pieļauju, ka tur arī ir tā vaina).

visticamākais ka ir kaut kas līdzīgs šim:

 

$augstums=30;

savācam izvadāmos datus

pārbaudām cik rindiņas ir

ja rindiņas ir lielāka par 1 tad $augstums=60

--

// htmls

..

<td haigh=<?php $augstums; ?>" >

....

--------

respektīvi tiek pārbaudīts cik vajag rindiņas augstumu un izvadīt VISĀM vienāds ...

 

novāc no tā šablona rindas augstumu

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Parādi ģenerēto HTML kodu.

 

<table cellspacing="0" cellpadding="4">
<tr>
 <th style="border: 1px solid #000; background-color: #00AFE9; color: #FFFFFF;">Datums</th>
 <th style="border: 1px solid #000; background-color: #00AFE9; color: #FFFFFF; border-left: 0;">Aktivitāte</th>
 <th style="border: 1px solid #000; background-color: #00AFE9; color: #FFFFFF; border-left: 0;">Piezīme</th>
 <th style="border: 1px solid #000; background-color: #00AFE9; color: #FFFFFF; border-left: 0;">Reģistrēja</th>
</tr>

  <tr class="clickable" onclick="...">
<td style="border: 1px solid #000;">20.09.2010 00:00:00</td>
<td style="border: 1px solid #000; border-left: 0;">Nosūtīts atgādinājums (neapmaksāti PI)</td>
<td style="border: 1px solid #000; border-left: 0px;">Nosūtīts atgādinājums pa pastu par neapmaksātajiem piedziņas izdevumiem 3.00 ls</td>
<td style="border: 1px solid #000; border-left: 0px;">...</td>
  </tr>

  <tr class="clickable" onclick="...">
<td style="border: 1px solid #000;">26.08.2010 00:00:00</td>
<td style="border: 1px solid #000; border-left: 0;">Nosūtīts atgādinājuma SMS</td>
<td style="border: 1px solid #000; border-left: 0px;">Nosūtīts atgādinājuma SMS par parādu </td>
<td style="border: 1px solid #000; border-left: 0px;">...</td>
  </tr>

  <tr class="clickable" onclick="...">
<td style="border: 1px solid #000;">23.08.2010 17:44:00</td>
<td style="border: 1px solid #000; border-left: 0;">Atgādinājuma zvans/Nevar sazvanīt</td>
<td style="border: 1px solid #000; border-left: 0px;">Tel. izslēgts.</td>
<td style="border: 1px solid #000; border-left: 0px;">...</td>
  </tr>

  <tr class="clickable" onclick="...">
<td style="border: 1px solid #000;">17.08.2010 00:00:00</td>
<td style="border: 1px solid #000; border-left: 0;">Saņemta daļēja apmaksa</td>
<td style="border: 1px solid #000; border-left: 0px;">Saņemta daļeja apmaksa</td>
<td style="border: 1px solid #000; border-left: 0px;">...</td>
  </tr>

  <tr class="clickable" onclick="...">
<td style="border: 1px solid #000;">12.08.2010 00:00:00</td>
<td style="border: 1px solid #000; border-left: 0;">Nosūtīts atgādinājums pa pastu #1</td>
<td style="border: 1px solid #000; border-left: 0px;">Nosūtīta atgādinājuma vēstule pa pastu</td>
<td style="border: 1px solid #000; border-left: 0px;">...</td>
  </tr>

  <tr class="clickable" onclick="...">
<td style="border: 1px solid #000;">11.08.2010 15:11:25</td>
<td style="border: 1px solid #000; border-left: 0;">Uzsākts piedziņas process</td>
<td style="border: 1px solid #000; border-left: 0px;">Uzsākts piedziņas process</td>
<td style="border: 1px solid #000; border-left: 0px;">...</td>
  </tr>

 

Django izskatās tā:

<table cellspacing="0" cellpadding="4">
<tr>
 <th style="border: 1px solid #000; background-color: #00AFE9; color: #FFFFFF;">Datums</th>
 <th style="border: 1px solid #000; background-color: #00AFE9; color: #FFFFFF; border-left: 0;">Aktivitāte</th>
 <th style="border: 1px solid #000; background-color: #00AFE9; color: #FFFFFF; border-left: 0;">Piezīme</th>
 <th style="border: 1px solid #000; background-color: #00AFE9; color: #FFFFFF; border-left: 0;">Reģistrēja</th>
</tr>
{% for act in activities %}
  <tr class="clickable" onclick="edit_activity({{ act.id }})"{% if act.is_sheduled %} style="color: Red;"{% endif %}>
<td style="border: 1px solid #000;">{{ act.created_at|date:"d.m.Y H:i:s" }}</td>
<td style="border: 1px solid #000; border-left: 0;">{{ act.type }}</td>
<td style="border: 1px solid #000; border-left: 0px;">{{ act.comment }}</td>
<td style="border: 1px solid #000; border-left: 0px;">{{ act.creator.first_name }} {{ act.creator.last_name }}</td>
  </tr>
{% endfor %}
</table>

 

Nepievērsiet uzmanību tam, ka style nav atsevišķi css, to html es pats neesmu rakstījis, man ir tikai jāveic uzlabojumi :D

principā ideja tāda, ka kods tiek ģenerēts ciklā.

 

Domāju, ka viss labākais man būs ar js pārbaudīt rindiņas un pēc tam tikai nomainīt tabulas rindas parametrus.

 

Es apmēram sapratu, kur vaina. Principā tā ir django templates problēma. man katrā cikla posmā vajag pārbaudīt cik garš teksts, vai nu to saīsināt (trunk) un pēc tam uzspiežot uz teksta, ar js parādīt pilno tekstu, vai nu vienkārši pārbuadīt teksta garumu un tad atkarībā no tā izmainīt tabulas parametrus. :)

Edited by mikelsis
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...