Jump to content
php.lv forumi

ieteikums php.lv adminiem


Recommended Posts

iesaku pārdomāt vai ir jēga liegt meklēt pēc ja txt pēc kura meklēt ir mazāks nekā 3 simboli, jo teiksim gadījumos ja vēlos atlasīt visus ierakstus kur ir sql tas nav iespējams vai arī GD vai ko citu, kur ir vai mazāk simbolu vārdā tas ir galīgi garām piekrītu ka jāliedz meklēšana ja vispār ievadīts viens vai divi simboli, bet ja vēlos atrast teiksim samazināt attēlu ar php man tiek paziņots ka esmu pārkāpis noteikumus, nu nav tas korekti šādā veidā es domāju tiek ļoti ierobežota meklēšana un rodas daudz muļķigu jautājumu

Link to comment
Share on other sites

minimālo meklējamo teksta garumu nosaka nevis administrācija, bet MySQL funkcionalitāte. Tā kā meklēšanai pa foruma ierakstiem tiek izmantots Full Text Search, tad tur arī rodas šis ierobežojums.

Link to comment
Share on other sites

Tagadiņās arī var meklēt "GD", bet nevar "HTML", "PHP", u.c.

 

iesaku pārdomāt vai ir jēga liegt meklēt pēc ja txt pēc kura meklēt ir mazāks nekā 3 simboli, jo teiksim gadījumos ja vēlos atlasīt visus ierakstus kur ir sql tas nav iespējams vai arī GD vai ko citu, kur ir vai mazāk simbolu vārdā tas ir galīgi garām piekrītu ka jāliedz meklēšana ja vispār ievadīts viens vai divi simboli, bet ja vēlos atrast teiksim samazināt attēlu ar php man tiek paziņots ka esmu pārkāpis noteikumus, nu nav tas korekti šādā veidā es domāju tiek ļoti ierobežota meklēšana un rodas daudz muļķigu jautājumu

14002[/snapback]

Link to comment
Share on other sites

tas priecē jo kā sacīts jūsu pašu notekumos

Pirms uzdot jautājumu, pārliecinaties, ka tas nav jau atbildēts. Tam ir vairākas metodes. Pati galvenā no tām ir meklēšana. Gan jau ka kāds ir uzdevis šādu jautājumu.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...