Jump to content
php.lv forumi

WAMP uzkarās un noslogo proci par 50%


SoWhat

Recommended Posts

Agrāk man bija līdzīga ķibele dēļ tā, ka Wamp servera izmantotais ports bija jau aizņemts - ne tas slēdzās iekšā, ne varēja apskatīt failus. Biežākais iemesls ir Skype vai līdzīgu programmu paralēla darbība. Pamēģini izslēgt visus mesendžerus un programmas un tad pamēģini piedarbināt. Arī pārliecinies, ka Tev ir jaunākā Wamp versija no www.wampserver.com mājas lapas, jo bieži vien vecais Wamp uz Win 7 gļuko.

 

P.S. Gribēju ieteikt parakņāties Wamp forumā, bet skatos, ka tur jau esi nopostojis. :)

Edited by WHOAMi
Link to comment
Share on other sites

Tnx par atbildi! Aizņemtā porta problēma šoreiz nebūs īstā, jo tad parasti nevar palaist tikai Apachi, bet pats WAMP kontrolpanelis strādā normāli un es jau esmu salicis arī attiecīgos ķekšīšus skypā, lai neizmanto 80. portu.

Jaunākā versija ir, jo šitas gļuks sākās jau iepriekšējai versijai, tādēļ iepriekšējo noinstalēju nost un uzliku jaunāko, bet nekas nemainījās.

 

 

XAMPP uzlikās veiksmīgi un arī strādā labi, bet nez vai šis būs risinājums. Tas ir kā savu mīļoto mašīnu samainīt pret citu, dēļ tā, ka vienu rītu viņa vairs nelec. :)

Link to comment
Share on other sites

Tnx par atbildi! Aizņemtā porta problēma šoreiz nebūs īstā, jo tad parasti nevar palaist tikai Apachi, bet pats WAMP kontrolpanelis strādā normāli un es jau esmu salicis arī attiecīgos ķekšīšus skypā, lai neizmanto 80. portu.

Jaunākā versija ir, jo šitas gļuks sākās jau iepriekšējai versijai, tādēļ iepriekšējo noinstalēju nost un uzliku jaunāko, bet nekas nemainījās.

 

 

XAMPP uzlikās veiksmīgi un arī strādā labi, bet nez vai šis būs risinājums. Tas ir kā savu mīļoto mašīnu samainīt pret citu, dēļ tā, ka vienu rītu viņa vairs nelec. :)

 

skaidrs. varbūt pamēģini uzstādīt Wamp uz fleškas un palaist viņu no fleškas, ja aiziet no fleškas, tas parādīs, ka problēma ir pašā OS, tad arī varēsi skaidrāk zināt, kurā virzienā domāt un risināt kļūdas.

Link to comment
Share on other sites

Kāda gan atšķirība xampp vai wamp, ja galvenais kas tur darbojas un ir vajadzīgs ir apache, mysql un php. Ja salīdzina ar tām pašām mašīnām, tad tas būtu kā, nebraukt ar zilu un ejošu tādas pašas markas un modeļa mašīnu, tikai tāpēc, ka neejošā melnā, tādas pašas markas un modeļa mašīna ir mīļāka.

Link to comment
Share on other sites

Ja apps ir flashā un tu viņu palaid... kas gan izpilda ekskutabli? Tā pati OS jau vien izpilda. So, your argument is invalid.

taisnība

Link to comment
Share on other sites

Kāda gan atšķirība xampp vai wamp, ja galvenais kas tur darbojas un ir vajadzīgs ir apache, mysql un php. Ja salīdzina ar tām pašām mašīnām, tad tas būtu kā, nebraukt ar zilu un ejošu tādas pašas markas un modeļa mašīnu, tikai tāpēc, ka neejošā melnā, tādas pašas markas un modeļa mašīna ir mīļāka.

 

nez, es, piemēram, nevaru atrast, kur XAMPā var pieslēgt/atslēgt moduļus (xdebug, curl utt.), neatradu arī 64bitu versiju, tas tāds pirmais iespaids.

Link to comment
Share on other sites

Kāds tam sakars ar xampp vai wamp? Jo moduļus pieslēdz un atslēdz php.ini vai apaches konfig failos.

Tu taču saproti, ka viņi abi, tev uzliek jau pre-konfigurētus apache, php un mysql un vēl visu ko, lai tev pašam nebūtu katrs atsevišķi jāliek un jākonfigurē?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...