Jump to content
php.lv forumi

Draugiem.lv kā potenciālā darba vieta


REA_Y1

Recommended Posts

Sveiki!

 

Man ļoti vajadzīga jūsu palīdzība. Pašlaik rakstu kursa darbu Human Resource vadībā, un pētu uzņēmumu Draugiem.lv. Vēlējos noskaidrot jūsu viedokli par Draugiem.lv kā darba devēju.

  • Kādas ir jūsu asociācijas, domājot par šo uzņēmumu?
  • Kā jūs raksturotu Draugiem.lv brendu darba tirgū (pm. prestiža vieta, kur strādāt; es nevienam neteiktu, ja esmu daļa no uzņēmuma utt.)
  • Vai, jūsuprāt, Draugiem.lv ir konkurētspējīgs uzņēmums darba tirgū (tieši priekš IT speciālistiem), salīdzinot ar Google, Apple, Microsoft, Intel un citām kompānijām, kuru darbība balstīta uz IT?
  • Vai esat lasījuši Draugiem.lv veidotus (nevis pārkopētus) darba sludinājumus arī ārpus viņu mājaslapas? Ja jā, tad kur?
  • Vai jūs atsauktos uz darba sludinājumu Draugiem.lv?
  • Kāda, jūsuprāt, ir šī uzņēmuma iekšējā atmosfēra? Vai tā sakrīt ar radīto tēlu?

 

Pagaidām vairāk jautājumu nav, bet, iespējams, vēlāk parādīsies. Liels, liels paldies par atsaucību jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

Te nesen bija tēma par darbu iekš facebook, sameklē un palasi to, varbūt noderēs.

Link to comment
Share on other sites

> Kādas ir jūsu asociācijas, domājot par šo uzņēmumu?

 

Uzņēmums, kas ražo visādus informācijas patēriņa produktus, interesantus, taču ar zemu praktisko vērtību.

 

> Kā jūs raksturotu Draugiem.lv brendu darba tirgū (pm. prestiža vieta, kur strādāt; es nevienam neteiktu, ja esmu daļa no uzņēmuma utt.)

 

Atpazīstamība komentārus neprasa, brends ļoti vērtīgs.

 

> Vai, jūsuprāt, Draugiem.lv ir konkurētspējīgs uzņēmums darba tirgū (tieši priekš IT speciālistiem), salīdzinot ar Google, Apple, Microsoft, Intel un citām kompānijām, kuru darbība balstīta uz IT?

 

Jā, noteikti konkurētspējīgs Latvijas darba tirgū. Salīdzināt ar globāliem IT gigantiem ir grūti, jo pārāk radikālas atšķirības dažādos faktoros. Globāli, domāju, konkurētspēja ir zema.

 

> Vai esat lasījuši Draugiem.lv veidotus (nevis pārkopētus) darba sludinājumus arī ārpus viņu mājaslapas? Ja jā, tad kur?

 

Nē.

 

> Vai jūs atsauktos uz darba sludinājumu Draugiem.lv?

 

Nē.

 

> Kāda, jūsuprāt, ir šī uzņēmuma iekšējā atmosfēra? Vai tā sakrīt ar radīto tēlu?

 

Manuprāt, nepiespiesta, vienlaikus profesionāli prasīga.

Link to comment
Share on other sites

Nu, labi, palīdzēšu darbam.

  • Kādas ir jūsu asociācijas, domājot par šo uzņēmumu?

Ņemot vērā, ka man ir pazīstams programmētājs iekšpusē, manas asociācijas ir daudzpusīgas. Piezīmēšu tikai, ka uzņēmums taisa daudz produktus, ne visi ir kārtējie portāli, daži no tiem ir ne tikai interesanti un no izstrādes viedokļa izaicinoši, bet arī praktiski un vajadzīgi.

  • Kā jūs raksturotu Draugiem.lv brendu darba tirgū (pm. prestiža vieta, kur strādāt; es nevienam neteiktu, ja esmu daļa no uzņēmuma utt.)

Drīzāk salīdzinoši prestiža

  • Vai, jūsuprāt, Draugiem.lv ir konkurētspējīgs uzņēmums darba tirgū (tieši priekš IT speciālistiem), salīdzinot ar Google, Apple, Microsoft, Intel un citām kompānijām, kuru darbība balstīta uz IT?

Latvijas mērogā viennozīmīgi konkurētspējīgs.

  • Vai esat lasījuši Draugiem.lv veidotus (nevis pārkopētus) darba sludinājumus arī ārpus viņu mājaslapas? Ja jā, tad kur?

Iespējams, ka kādā žurnālā.

  • Vai jūs atsauktos uz darba sludinājumu Draugiem.lv?

Ja meklētu darbu, tad jā, draugiem.lv varētu būt viens no variantiem.

  • Kāda, jūsuprāt, ir šī uzņēmuma iekšējā atmosfēra? Vai tā sakrīt ar radīto tēlu?

Man personīgi mazliet par publisku un uzbāzīgu, bet es pieņemu, ka katrs var savu kluso stūrīti atrast, ja vēlas. Jā, ar tēlu sakrīt.

Link to comment
Share on other sites

Atceroties savu izmisumu darot skolas darbus/parādus, lai veiksmīgi aizvadītu sesiju, "grēks" nepalīdzēt. :)

  • Kādas ir jūsu asociācijas, domājot par šo uzņēmumu?

Manuprāt, uzņēmums pārstāv plašāku sfēru klāstu, bet galvenokārt ir fokusēts uz IT. Tā kā uzņēmuma atpazīstamākajā projektā draugiem.lv portālā esmu reģistrēts jau vairākus gadus un izmantoju to kā saziņas līdzekli ar draugiem un tuviniekiem, tas liek uztvert uzņēmumu kā "neatņemamu" dzīves sastāvdaļu, kas savukārt liek domāt, ka uzņēmums ir prestižs un atpazīstams ne tikkai Latvijā, bet visās Baltijas valstīs.

  • Kā jūs raksturotu Draugiem.lv brendu darba tirgū (pm. prestiža vieta, kur strādāt; es nevienam neteiktu, ja esmu daļa no uzņēmuma utt.)

Latvijas darba tirgū Draugiem.lv nav tik aktīvs (reiz intereses pēc sērfoju pa internetu meklēdams draugiem.lv darba/gabaldarba piedāvājumus un praktiski neko neatradu, kas liek domāt, ka tur ir "klusā telefona" režīms ieslēgts), nerunājot jau par "ārpus Latvijas" robežām, tomēr, kā jau minēju, firma ir prestiža vieta, kur strādāt Latvijas pieredzējušākiem programmētājāiem un dizaineriem.

  • Vai, jūsuprāt, Draugiem.lv ir konkurētspējīgs uzņēmums darba tirgū (tieši priekš IT speciālistiem), salīdzinot ar Google, Apple, Microsoft, Intel un citām kompānijām, kuru darbība balstīta uz IT?

Latvijā noteikti... un ne tikai priekš IT speciālistiem, bet arī citu profesionālo sfēru pārstāvjiem. Salīdzināt ar Google un citām pasaulē pelnošākajām firmām ir lieki.... konkurētspēja draugiem.lv ar šīm firmām ir nekāda.

  • Vai esat lasījuši Draugiem.lv veidotus (nevis pārkopētus) darba sludinājumus arī ārpus viņu mājaslapas? Ja jā, tad kur?

Teorētiski zip.lv skaitās, kā viņu pašu aplikācija, kas ir novietota citā serverī un tiek prezentēta viņu mājas lapā, bet nu ārpus draugiem.lv rāmjiem neko neesmu dzirdējis/lasījis.

  • Vai jūs atsauktos uz darba sludinājumu Draugiem.lv?

Drīzāk nē nekā jā!

  • Kāda, jūsuprāt, ir šī uzņēmuma iekšējā atmosfēra? Vai tā sakrīt ar radīto tēlu?

Tīri no viņu pašu video intervijām/prezentācijām un pašu darbinieku veidotiem rakstiem spriežu, ka atmosfēra tur ir satriecoša - draudzīgs kolektīvs, lielisks iterjērs un tehnoloģiju nodrošinājums daribniekiem, kā arī daudzsološi ilgs projekta mūžs, laikam liek uzticēties šī uzņēmuma spējai pelnīt vismaz turmākos 10 gadus.

Kas attiecās ar radīto tēlu, tā kā ārpus draugiem.lv ir pagrūti ko atrast, tad viņu radītais tēls pagaidām arī ir viss ar ko viņi sevi ir iepazīstinājuši, tāpēc jā - sakrīt gan. :)

 

Lūdzu!

+1 posts man :D

Edited by WHOAMi
Link to comment
Share on other sites

man kāreiz šodien viens čalis atsūtīja linku uz darba sludinājumu draugos, bet es nevaru pietiekties, jo neesmu tur reģistrējies :)

 

izklausās labs piedāvājums, bet tā kā esmu nereģistrējeis, tad laikam esmu slikts kandidāts. vai arī man nav draugu :D

Link to comment
Share on other sites

man kāreiz šodien viens čalis atsūtīja linku uz darba sludinājumu draugos, bet es nevaru pietiekties, jo neesmu tur reģistrējies :)

 

izklausās labs piedāvājums, bet tā kā esmu nereģistrējeis, tad laikam esmu slikts kandidāts. vai arī man nav draugu :D

palūdz kādam lai atsūta uz e-pastu uzaicinājumu. neesi slinks! :D

Link to comment
Share on other sites

Man draugiem.lv asociējas ar mazu atalgojumu, jo cik esmu dzirdējis, atalgojums tur tāds vidējs Latvijas tirgum.

Kā platforma pilnīgi bezjēdzīga. Komunikācijai daudz labāks ir skype un pat vienkārši epasts, par pārējo vispār nerunāsim.

Link to comment
Share on other sites

nezinu kaa tur maksaa, bet man patika, ka pusdienas pa briivu, sauna, fitness, masiere. nezinu gan kaa ir realitaateee. jo tagad biezji vien deelj shiim lietaam visvairaak arii kaveejaas darbi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...