Jump to content
php.lv forumi

Mājas lapu izstrāde


vostro

Recommended Posts

Sveiki, man radās jautājums, kā Jūs darat, kad veidojat mājas lapu, kā ir tieši ar samaksu, mans gadījums ir tāds, ka gandrīz sanāca tā, ka par darbu nesaņemtu naudu, jo radās nesaskaņas no klienta puses, bet tomēr viss ir kārtībā, bet kā Jūs darbojaties, ar savstarpējo līgumu? Es darīju tā, pusi pēc nepilna darba un otru pusi pēc pilnīga darba. Tā lai neuzmet, kā Jūs rīkojaties?

Link to comment
Share on other sites

Hm, izklausās pēc gadījuma, kur tiem "galvenajiem" pašiem vispirms jātiek skaidrībā, kurš ir galvenāks. Ja vari pats izfilmēt, kurš tas ir, tad pie tā vērsies, lai šis savelk pavadu ciešāk pārējiem ( nu konkrētāk tam trešajam ).

Link to comment
Share on other sites

Reiz ar gadījās ka balstiesīgi bija 8 cilvēki un dizains savu izskatu mainīja gandrīz vesela gada garumā, jo katram kaut kas nepatika. Un beidzas ar to ka es pateicu, ka būs šitā no visa apkopotā labākais variants manu prāt. :)

 

Bet man beidzās veiksmīgi. Naudu samaksāja. un pēc pusgada viņi caur kaut kādu firmu vēllielāku gateri uztaisīja. :D

Link to comment
Share on other sites

Pēc savas pieredzēs strādāju ar nelielu risku!

 

Satiekos vienojos par visu ko un kā. Uzmetu izmaksas cik tas maksātu klientam ja ok tad sākam darbus.

 

1 etaps dizains kamēr ir ok (ar normaliem klientiem, kur 1 lemejpersona ) - tad seko 30 % no kopējās summas;

2 etaps saku html un tad jau programmet, kad ir rādāma daļa jau gatavs +/- 80 %, tad vēl 30% no kopējās summas;

3 etaps gatavs, notestets klients apmierināts - tad 40 %.

4. etaps klients davu savu lapu, kur vajag.

 

Bet jāskatas no situācijas par 1 etapu. Ja redzu ka būs labs projekts, lai nepazaudētu jau pirms dizaina prasu 30%.

 

Tads ir mans darbības process, kad strādāju ar privātiem projektiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...