Jump to content
php.lv forumi

Papļāpāt ar gudriem cilvēkiem / Stack Overflow Rīga meetup 28.apr


edgarsj

Recommended Posts

Aicinu pievienoties vispasaules Stack Overflow saieta Rīgas versijai.

 

Laiks nākamsestdien (28. aprīlis) 18.00, vieta atkarībā no cilvēku skaita būs kāds krogs Rīgā vai arī TechHub Rīga telpas.

 

No sevis varu pastāstīt pozitīvo pieredzi izmantojot careers.stackoverflow.com darba atrašanai. Vai pastrīdēties par programmēšanas valodu priekšrocībām un trūkumiem :)

Link to comment
Share on other sites

edgarsj, ja tas ir par ilgāka termiņa telekomute darbu, tad es labprāt par to dzirdētu arī šeit forumā, jo ir daži cilvēki, kas man regulāri prasa, vai nevar kaut kur dabūt tādu darbus.

 

Jā, ilgtermiņa telecommute tas arī ir. Piereģistrējies carrers.stackoverflow.com (ja ir kāds draugs, kas iedos ielūgumu, vēl man liekas arī SO daudzpunktu savācējiem dod), pārskati vakances, piesakies. Detaļas klātienē.

Link to comment
Share on other sites

Kurš domā 100% apmeklēt šo mītingu? Gribu zināt kurš dodas, lai zinātu — vai pašam ir jēga apmeklēt.

 

P.S. Nevar izveidot iekš Facebook «event» un visi, kuri dodas — atzīmēt ar «going to»?

Link to comment
Share on other sites

Kurš domā 100% apmeklēt šo mītingu? Gribu zināt kurš dodas, lai zinātu — vai pašam ir jēga apmeklēt.

 

P.S. Nevar izveidot iekš Facebook «event» un visi, kuri dodas — atzīmēt ar «going to»?

 

Augstāk esošajā saitē ir RSVP. Events ir iekš meetup.com. Erm, ok, vajadzēja vēl vienu klikšķi, lai nokļūtu dziļāk.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...