Jump to content
php.lv forumi

Laptops neņem nevienu peli


nikidijs

Recommended Posts

Labvakar.

 

Baigā sāpe - man vecais notebooks Asus A9Rp sāk laikam pamazām atvadīties no manis :(

Vopšem lieta tāda ka neņem nevienu peli, ko šim pievienoju. Vakar vrodi viss bija kā nākas, bet šodien

prieki cauri. Liku gan USB, gan PS/2 (caur pāreju, jo kompim tādu caumuru nav) peles. Nu nefiga. Klavietūra darbojas leiliski, da i visu pārējo ko lieku klāt - ir ok. Šis man pilnīgi takā apvainojies uz pelēm :(

 

P.S. ...taču peles lāzers deg...

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

marrtins - pat nepiefiksēju. ja arī tā - tad kapēc lai viņš pēkšņi izslēgtos, BIOSā neesmu līdīs. Vakarā viss bija ok, no rīta ierubiju un vairs nestrādāja.

 

daGrevis - mājās 4 peles, no tām viena pilnīgi jauna. nelietoju jo rokai pa mazu. Pie čoam biju, mēģināju vēl 2 viņa peles, un kaut nosit, bet neparko. Peles gan USB, gan PS/2 (caur pāreju) - pilnīgi nekas. Pilnīgi takā lāsts uz kompi uzlikts !!!

 

Tiesa nesen kautkādu "potēto" Win XP uzbāzu - sāku tik štukot, vai tur nav vaina - ka pats win's kautā sagājis dēlī.

Jo ja kautkas būtu ar USB portiem vai kā, tad tak neņemtu pilnīgi neko (tā šķiet), bet tagad liec ko gribi, viss ok, a peles - nē !!!

Maģija štoļi ??? :D

 

P.S. Tās peles pievienojot, itkā uzlec popups "...installed and ready to use", taču Device Menedžerā nekas neuzrādās.

 

P.P.S. Pirmās reizes kad liku un mainīju tās peles. Tikko pieliekot, 1-2 sekundes darbojās, un tad vsjo. A tagad pat sekunžu nav :(:

Edited by nikidijs
Link to comment
Share on other sites

Ar BIOSu viss kārtībā.

Internets man tik "ātrs", ka par tādiem LiveCD pat sapņot nevaru. Vienīgais variants, Uzreiz maukt virsū kādu citu jau iepriekš nopumpētu Winu. Oriģinālo ar nevaru, jo cd iekārta "aizgājusi gulēt" :(

 

Vopšem, laimes pilnas bikses.

Ja nu kas, pēc tam noinformēšu, kas beigās sanāca.

Link to comment
Share on other sites

marrtins - tici man, pirmajos mirkļos tiešām gribēju uzlaist pret sienu, bet kautkā žēl sametās. Mēs tomēr tik ilgi jau kopa... :D

 

briedis - tas bij pirmais par ko iedomājos, bet ar driveriem viss ok? Peles nekādas "navaro4enās", viss kas vajadzīgs, tak viņām jau iekšā :)

 

daGrevis - pie drauga protams ka varu viņu nolādēt. Bet 1. cd nav, tātad jālaiž no fleškas. Ar to ir tāpat kā uztaisīt bootable flešku ar Winu? jeb tur kkas savādāk? neesmu saskāries ar to... 2. Man liekas ka fiksāk sanākt vnk jaunu/citu uzinstalēt, jo šite pa reizei arī audio driveri pazūd, paši no sevis... Vopšem zūd man viņai uzticība :(

 

Lauris - nu ar savu netu, pa nakti varbūt tiktu novilkts, nez... Netu aizņemos no kāda kaimiņa, signāls pašvaks :( Tad jau laikam labāk daGrevis variants.

 

Sasa - nu kā tad viņš tā pēkšņi pa nakti palika nokodēts ???

Edited by nikidijs
Link to comment
Share on other sites

Nuja, palaidu LinuxUbuntu LiveCD - protams ka viss kā nākas. Tātad ar steigu jāmaina OS.

Lai nu kā, paldies par ieteikumiem - palīdzējāt :)

 

Special thanks to daGrevis :)

 

Morāle: nepumpējiet visādus potētos sūdus. Kas var pērkat oriģinālos, bet nu ja nesanāk, tad vismaz kādu parasto novelciet. Ne tā kā es, sagribēju ar kautkādām modifikācijām... :/

Edited by nikidijs
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...