Jump to content
php.lv forumi

Kāpēc PHP tik ļoti sux'o, bet tomēr mēs visi to lietojam


daGrevis

Recommended Posts

Citās valodās trūkumu ir apmēram tik pat, bet parasti mazāk.

 

ģeniāli!

 

kaut kā šo topiku biju palaidis garām ļoti interesants. arī smaidu raisošs.

 

galvenais, ka viens pasaka imho, otrs pasaka imho, bet cepšānās vispārākā pakāpē. bet cepšanās manuprāt notiek vairāk tāpēc, ka vēl neviens nav uzrakstījis cik python ir sūdīga valoda vai vismaz nav mēģinājis atrast googlē :)

 

tas viss protams imho ;)

Edited by rpr
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Īsi apraksti savu definīciju lielapjoma projektam, lai varu piemeklēt.

Paga paga, es teicu, ka LV gov projekti nav lieli, Tu teici, ka ir. Es prasīju, lai parādi vienu un Tu man prasi lai es definēju lielizmēra projektu lai Tu to varētu man piemeklēt? Are you being serious?

Nu ja jau bez tā nevar, piemeklē man LV gov projektu, kura izstrādei (loģiski, ka sīki labojumi pēc publikācijas neskaitās, tā pat, kā saskaņošana un vispārēja plānošana) līdz pašreizējam stāvokli būtu patērētas vairāk kā 30k programmētāju darba stundas. Lai rastos asociācijas, tas ir aptuveni tik daudz, cik vidēja 10 cilvēku komanda izdara 18 mēnešu laikā. Aprēķinā pieņemam, ka devi nesēž un tupa neurbina degunu, un projektā piedalās tikai staffs ar vismaz 2-5 gadu pieredzi. Jeb man vēl precīzāk Tev definēt?

Edited by F3llony
Link to comment
Share on other sites

Paga paga, es teicu, ka LV gov projekti nav lieli, Tu teici, ka ir. Es prasīju, lai parādi vienu un Tu man prasi lai es definēju lielizmēra projektu lai Tu to varētu man piemeklēt? Are you being serious?

Yes, I am.

Kad tu saki, ka LV gov. proj. nav lieli, tad es gaidīju "LV gov. proj. nav lieli, JO...", nevis man ir jāpierāda "LV gov. proj. tomēr ir lieli, JO...", nezinot, ko tad tu domā ar "liels projekts". Ok, tālāk.

 

UR/Lursoft informācijas sistēma, piemēram, ir lielizmēra projekts.

Link to comment
Share on other sites

Bāc palasīju šo topiku un pilnīgi gribējās kaut ko pateikt, tāpēč reģistrējos. Kāda ir šī topika jēga ? tagad atnāks kaut kādi iesācēji kuri "ilgi un dikti" mācījušies PHP un atmetīs visam ar roku un ies mācīties Ruby vai python ?

 

Topika jēga: Pierunāt cilvēkus pamest PHP un pāriet uz kāu citu valodu :?

Link to comment
Share on other sites

Topiks ir noderīgs kaut vai tāpēc, ka dažiem ir iespēja (tikai iespēja), ka šeit kāds pieredzējis profiņš pastāstīs kaut ko ievērības cienīgu. Vai pateiks kādu joku, kura saprašanai jums vajadzēs dažu gadu pieredzi. Ja tas nešķiet noderīgi, tad šāda noskaņojuma periodus var pārlaist spoki.lv vai 9gag.com, vai te pat citos topikos, risinot iesācēju problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Paga paga, es teicu, ka LV gov projekti nav lieli, Tu teici, ka ir. Es prasīju, lai parādi vienu un Tu man prasi lai es definēju lielizmēra projektu lai Tu to varētu man piemeklēt? Are you being serious?

Nu ja jau bez tā nevar, piemeklē man LV gov projektu, kura izstrādei (loģiski, ka sīki labojumi pēc publikācijas neskaitās, tā pat, kā saskaņošana un vispārēja plānošana) līdz pašreizējam stāvokli būtu patērētas vairāk kā 30k programmētāju darba stundas. Lai rastos asociācijas, tas ir aptuveni tik daudz, cik vidēja 10 cilvēku komanda izdara 18 mēnešu laikā. Aprēķinā pieņemam, ka devi nesēž un tupa neurbina degunu, un projektā piedalās tikai staffs ar vismaz 2-5 gadu pieredzi. Jeb man vēl precīzāk Tev definēt?

Domāju, ka te ir problēmas ar vēlmi saskatīt reālo situāciju un izkāpt no savas pieņēmumu pasaules. Lielu valsts IT sistēmu ir pietiekoši un par lielāko daļu tu pat nenojaut. Ar to, ka izsaki, vai, pareizāk sakot, izvirzi diletantiskus, jo patvaļīgus, nosacījumus, par profesionāli nekļūsi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...