Jump to content
php.lv forumi

Apache Mocassin


Venom

Recommended Posts

Nezinu, ko citi lieto Apache CLI loga apslāpēšanai, bet reku-šeku gādījies sev uzklabināt tūli, kas varētu būt noderīgs arī citiem.

 

Apache Mocassin

 

servera pie/pār-startēšana un nostopošana

sekošana servera statusam (ikoniņa trayā)

log failu apskatīšana / attīrīšana

virtualhostu apskatīšana, ātra konfigurēšana

*.conf failu redaktors ar koda iekrāsošanu

 

opcijas, kā vienmēr iekš *.ini (ar %1 var iebarot citus ini, vairākiem serveriem)

Warning: beta, *.confus labāk nobackupot

domāts Apache 1.3.x versijām

Link to comment
Share on other sites

Īsti nesapratu, kas ar šamo jādara?

Tipa, ja lietoju Apache serveri caur servisiem un conf failus rediģēju ar FAR, tad man šitais nav vajadzīgs? :)

 

Pie tam, palaižot šamo, vajadzēja aizbrowsot līdz Apacim, tas ok.

A pēc tam izleca monstrīgs msgbox ar parametru skaidrojumu, un apakšā tekstu:

: illegal option -- T

Un turpmāk laižot karās pa taisno nost! (Run time error 216) a citreiz vispār tukšs msgbox bez teksta ar tikai OK pogu..

Edited by bubu
Link to comment
Share on other sites

nujā, aizmirsu pateikt - tas ir priekš 1.3.x versijām, 2x vispār nav likts

Tipa, ja lietoju Apache serveri caur servisiem un conf failus rediģēju ar FAR, tad man šitais nav vajadzīgs?
-

 

šamais palīdz palaist un konfigurēt apache tiem, kas vai nu tikai sāk to visu, vai arī ērtības labad tiem, kas nelaiž apache kā servisu

Link to comment
Share on other sites

Ideāls piemērs tam, kāda nozīme ir produkta dokumentācijai. Ja grib, lai kāds lieto produktu, tad ir jāpievērš kaut vai pavisam neliela uzmanība tam, ko no tā visa sapratīs tas, kurš ieraudzīs pirmo ierakstu :)

Link to comment
Share on other sites

Ideāls piemērs tam, kāda nozīme ir produkta dokumentācijai. Ja grib, lai kāds lieto produktu, tad ir jāpievērš kaut vai pavisam neliela uzmanība tam, ko no tā visa sapratīs tas, kurš ieraudzīs pirmo ierakstu :)

13735[/snapback]

Uff mana vaina, neredzēju, ka domāts 1.x versijai :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Uff mana vaina, neredzēju, ka domāts 1.x versijai  :unsure:

13740[/snapback]

Ņā, nekādas vainas nav. Attiecībā uz to -T, varētu atšķirties comandrindas parametri konfiga testēšanai (pirms palaišanas nočeko konfigu), varbūt jāpamēģina pamainīt iekš *.ini.

Paprovēšu šodien lejlādēt 2 versiju un padancot apkārt tai (however nebija mans mērķis)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...