Jump to content
php.lv forumi

NTLDR is missing - palīdzat!


mypoint

Recommended Posts

Varbūt kāds no php'iešiem varētu man izpalīdzēt ar datoru.

Lieta tāda, ka citreiz slēdzot iekšā izmet erroru/paziņojumu:

NTLDR is missing

Press Ctrl + Alt + Del to restart

Uz datora ir windows 7 (uz C diska).

Šis errors/paziņojums uzrādas gadijumos, kad ir tāda dīvaina skaņa no D diska (Itkā atkārtoti slēgtos iekšā disks - Vūūmm..).

Atslēdzu C disku, tad izmetas paziņojums, atslēdzu D disku dators veiksmīgi ieslēdzas.

 

Citreiz kad dators ir ieslēdzies un nostrādāts uz viņa kādu stundu, viņš ņem un pakaras (Tikai tad kad ir abi C un D disks ieslēgts).

Tādos gadijumos nekas cits nelīdz kā restartēt.

 

Tiešām gribētos atrisināt šo problēmu, kā arī cerams nav tā ka D disks metams miskastē, jo uz viņa stāv vēsturiskas bildes.

Link to comment
Share on other sites

Nu nosprādzis nav, jo pašlaik strādā viss labi un datiem var piekļūt, bet iespējams ka sprāgst nost ( Nekas nav mūžīgs) diemžēl, bet tas tikuntā neatrisina to kādēļ metas tāds errors/paziņojums.

Cik palasiju internetā tur ir kāda saistība ar windows xp un uz D diska man nekas saistīts ar widnows xp nav. Uz C diska ir windows.old mape kurā stāv dažas xp lietas.

Link to comment
Share on other sites

Esmu, bet pašlaik nav kur uzmest rezerves kopijas . :(

Nu ja 0,5 Ls par 4,5Gb tev ir par dārgu, tad neko...

P.S. diez vai tev tur bildes ir vairāk par 100GB , pārrakstot uz DVD tas tev izmaksātu ~~10Ls

edit: palaid diskčekeri un diskdefragmenteri, iespējams ka palīdzēs, tik atceries, ka iepriekš atbrīvo 10% no diska ietilpības..

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

> Ja būs pavisam slikti, dod ziņu - palīdzēsim apraudāt!

 

Haha! :D

 

Īstenība jau īsti vīri «bekapus» netaisa un tā. :D

 

Es tavā vietā ar Hiren Boot CD censtos kkā salabot cietni un tad ar Linux Live CD izvilktu visus vajadzīgos datus ārā. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...