Jump to content
php.lv forumi

Audio/Mp3 playera scripts kurš atļautu atskaņot A un B failu.


Deivid

Recommended Posts

Ir radusies vajadzība pēc viena, manuprāt, nestandarta scripta.

 

Doti divi mp3 faili. Pēc garuma un satura itkā identiski, bet ar pāris izmaiņām un vajadzētu ielikt mājaslapā playeri kurš atļautu atskaņot vienu dziesmu un tad atļautu pārlekt no viena faila uz otru (un atpakaļ), bet tas tricky part ir ka vajadzētu lai sinhronizējas laiki. Respektīvi tā jau varētu iemest viņus vienu zem otra playlistaa, bet nu tas īsti nebūs tas, jo tad zūd tā A un B salīdzināšanas sajūta.

 

Grūti pateikt vai ši iecere vispār ir reāla, jo sanāk ka abi faili būtu jaielādē reizē un ganjau vēl dažas nianses, bet ceru ka doma skaidra. Vajag playeri kas ļautu salīdzināt divus audio failus.

 

Diemžēl izmaiņas kuras tiek veikta vienam un otram audio celiņam ir pārāk lielas lai tās atspogoļutu izmantojot kautkādu efektus, tapēc ceļš kur tiktu izmantoti divi atsevišķi faili liekas reālākais.

 

Izmeklējos, bet neko gatavu neatradu, varbūt te kādam izdotos atrast īstos atslēgas vārdus, bet varbūt arī interesētu haltūriņa.

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Vai tiešām tam ir sakars ar PHP? Man liekas, ka te risinājums rodams klienta pusē, teiksim, ar kādu flash playeri, vai, varbūt pat Java appletu.

 

Domāju, ka ar flash nevajadzētu būt problēmām nosinhronizēt skaņu celiņa laiku līdz sekundei, un šāds te playeris visdrīzāk nebūtu nekas diži sarežģīts cilvēkam, kas māk apieties ar flash'u...

Link to comment
Share on other sites

Divas atsevišķas instances vēl nebūtu problēma, tādus es atradu gatavus, bet manā gadijumā vajadzētu vienu instanci.

 

Iedomajies playeri ar pogam - play/pause/A sample, B sample.

 

Palaid play, skan fails nr.1 un noskan teiksim līdz 23. sekundei. Nospied pogu B un tiek atskanots fails nr.2 no tiesi tas pasas 23.sekundes. Tas ka tur uz bridi kautkas noraustitos nebutu butiski.

 

So rakstot ari ienaca velviena atbilde. Briedim : Es pilnigi pielauju ka tev ir taisniba, bet man kautka ir radies iespaids ka seit apgrozas cilveki, kas zin ari flash u.c valodas, un tapec cereju te iegut ari kadas vadlinijas, bet ja kludos, tad atvainojos par offtopic.

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs ko tu meklē. Tavā vietā paprasītu vai kkass tāds ir gatavs iekš StackOverflow.

 

Ja nulle, tad...

 

1. Pats Flash censtos kko tādu uzburt (cik tas varētu būt grūti?)?

2. Kādam Flash'istam paprasītu lai uztaisa par kasti ar alu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...