Jump to content
php.lv forumi

Expect extension for PHP


Jay Kay

Recommended Posts

Ir tāds Expect - TCL bāzēts tūlkits, kas paredzēts interaktīvu programmu automatizācijai.

Reāli gribētos viņu izmantot PHP.

PHP saitā:

http://www.php.net/manual/en/expect.installation.php

 

ir pastāstīts, ka, lai to izdarītu, vajag uzkompilēt DLL failu.

 

Internetā esmu izmeklējis visas malas - tāds DLL neeksistē. Es domāju, ka tādēļ, ka cilvēkiem vienkārši tas nav nepieciešams, varbūt PERL izmanto tā vietā.

 

Es centos to izdarīt ar Visual C++ 2010 izmantojot šo pamācību:

http://www.dreamincode.net/forums/topic/244215-introduction-to-creating-a-php-extension-for-windows/

Taču neizdevās, jo tad tur prasa ielinkot tcl.h (ok), tad atkal tādu failu, tad tādu, bet beigās vesela kaudz kkādi sintakses errori parādās.

 

Vai ir kāds gudrs C cilvēks, kurš varētu no turpat dotā expect un php sourca uzkompilēt?

Vai vismaz ar padomu palīdzēt?

Link to comment
Share on other sites

patiesīb

Izstās, ka tam 5.3.8 nepatīk mans VC6, bet gribās 2008 versiju, kas savukārt neiet uz mana superīgā W2000 :D

 

php versija tad varbūt nebūtu tik svarīga, varētu tai pielāgoties - vnk gribētos vismaz iedarbināt to expect ekstenšenu.

Link to comment
Share on other sites

Workarounds varētu būt uzmet sev virtualbox vai kā savādāk uzinstalē uz sava PC linux un tur gan jau ka bez problēmām izdosies sadabūt šo extensiju.

 

Vai tiešām Linuxī būtu iespējams uzkompilēt Windowsam paredzētu DLL? Ar Microsofta Visual C* to var izdarīt, tikai nemāku:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...