Jump to content
php.lv forumi

Majaslapas pardosana


Molodoj

Recommended Posts

Klau,gribeju uzzinat,ka es varu pardot savu majaslapu ar visu domenu. Vai man ir vajadzigs kaut kads ligums?

 

Jo piemeram,man par majaslapu dot 5000 uz rokas. (cik zinu uz kontu labak neparskaitit,jo piekasisies VID kapec peksi tada summa un no kurienim).

Un velak mes ar pirceju ejam uz nic.lv biroju (Informācijas tehnoloģiju fakultāte) ,blakus LU.

 

Kas man butu jadra,lai nevaretu mani kaut kada veida apkrapt? Neka par to visu nezinu,tapec jautaju!

Link to comment
Share on other sites

Viens jebkurā gadījumā tiks apkrāpts,un šoreiz tā visticamāk būs valsts.Līdz ar to,ja pircējs pazudīs ar visu naudu,nebūs iespēju kaut ko piedzīt,jo oficāli summa nav dokumentēta. Ja gribi drošību,dodies pie notāra un taisi pirkšanas/pārdošanas līgumu un maksā vien nodokļus. Vai arī privāti algo tēvaiņus,kas klientam radīs vēlmi nekrāpt.Negribi maksāt nevienam,ceri uz veiksmi,un prasi 100% priekšapmaksu koferī.

Edited by 404
Link to comment
Share on other sites

> (cik zinu uz kontu labak neparskaitit,jo piekasisies VID kapec peksi tada summa un no kurienim).

 

Viņiem ir tiesības redzēt kas notiek ar tavu naudu? (jautājums)

Link to comment
Share on other sites

daGrevis, sākumā banka pārbaudīs tavus iepriekšējos ienākumus / izdevumus, un secinās jau, ka ja pirmo reizi ienāk summa 5 000 nevis tur aptuveni lielākais 600 vai tur 1 200, tad tie sazināsies ar VID , kas sāks intresēties par tavas naudas apgrozījumu. Un tālāk ar žagaru bakstīs no kurienes, un daudz citu, nekam nederīgu un nevaidzīgu jautājumu čupu.

Link to comment
Share on other sites

daGrevis, sākumā banka pārbaudīs tavus iepriekšējos ienākumus / izdevumus, un secinās jau, ka ja pirmo reizi ienāk summa 5 000 nevis tur aptuveni lielākais 600 vai tur 1 200, tad tie sazināsies ar VID , kas sāks intresēties par tavas naudas apgrozījumu. Un tālāk ar žagaru bakstīs no kurienes, un daudz citu, nekam nederīgu un nevaidzīgu jautājumu čupu.

 

nu beeidz ... lai ieskaita kaa "aizdevums" - pectam skaidraa "atdos" ;)

Link to comment
Share on other sites

Aizej pie notāra, un vienkārši 5K uzliec kā ziedojumu, un portālu pircējam uztaisi kā dāvinājumu, nu kaut kā tā. Ja nav noslēpums, kādu portālu tu gribi pārdot?

Link to comment
Share on other sites

Viens jebkurā gadījumā tiks apkrāpts,un šoreiz tā visticamāk būs valsts.

Ņirgājies? Valsts ierēdniecība katru dienu apkrāpj cilvēkus, iekasējot nodokļus, bet pretī reālu labumu nedodot, tikai maksā sev milzīgas algas (kopsummā), nemaz nerunājot par milīgo daļu, kas pazūt korupcijā. Katra godīga un sevi cienoša cilvēka pienākums ir izvairīties no nodokļiem, cik vien tas iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Par ierēdniecību taisnība,bet,ja nodokļus nemaksās neviens,tas nozīmē valsts pilnīgu bankrotu,kura rezultātā tā pārstāj eksistēt. Sanāk,ka tu ierosini nevis aizrakties līdz izsaimniekotājiem,bet gan uzmest visus godīgos pilsoņus iegrūžot bezdibenī visu iekārtu. Ko tad liksi vietā? Komunismu? Jeb pilnīgu valsts restartu,kad nāks vadonis un visu sakārtos?

Edited by 404
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...