Jump to content
php.lv forumi

Iespēja iesaistīties interneta biznesā


matto

Recommended Posts

Tak, ko tu āksties? Iemācies programmēt un uztaisi programmu, kas visu tavu aprakstīto darīs automātiski. Varēsi vispār necik stundas nestrādāt un tava programma strādāt pa 1000. Varēsi pelnīt miljonus.

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

Kaut kā automātiski tavu tekstu sanāk lasīt ar akcentu (no offence). Un tādu vārdu salikums kā "neko neieguldot" un "jāiegulda 2h kopā 2 mēnešos" nevieš uzticību.

P.S. Tavs ZeekRewards projekts kaut kā mistiski ļoti atgādina Pay4Click un Pay4Ad tipa projektus. ;) Veiksmi!

Link to comment
Share on other sites

Krutākais ir tas, ka šie kretīni prasa no tevis naudu par to, lai viņi tev izstāsta, kā darbojās viņu piramīda, un kas tev tajā jādarā.

Un tad, ja cilvēks ir tiešām āmurs un ir samaksājis, viņi turpina psiholoģiski apstrādāt šo personu pieprasot visādas papildus samaksas, kuras, pēc pirmajām iemaksām, kad cilvēks negrib justies zaudējis savu naudu, tiek izvilktas no cilvēka ar solijumiem par lielāku garantiju un ātrāku izmaksu.

Link to comment
Share on other sites

Ja ir cilvēki, kurus šis bizness interesē tad šodien tiks vadīta kārtēja prezentācija par un ap šo biznesu, prezentācija notiks latviešu valodā, speciālā interneta adresē, kur viens no galvenajiem vadīs prezentāciju, runās atbildēs uz jautājumiem, kurus jūs uzdosiet čatā.

 

Tos kuri vēlas apmeklēt šo prezentāciju, droši rakstat MAN PA PM skype vārdus vai ēmailus, lai varu paziņot adresi, lai pievienotos prezentācijai, atklāti linku nedošu.

 

Prezentācija notiks 21:00.

 

Paldies.

Mans skai niks vip_bizness_777, sazinies lūdzu ar mani, Man ļoti vajag parunāt ar galvino vienā svarīgā jautājumā!

Link to comment
Share on other sites

viņš vispār atbildes lasa?

varbūt šis jau ar ir bots kas nodarbojas ar 'partneru' piesaisti, kā kā codez teica-

Iemācies programmēt un uztaisi programmu, kas visu tavu aprakstīto darīs automātiski. Varēsi vispār necik stundas nestrādāt un tava programma strādāt pa 1000. Varēsi pelnīt miljonus.

vnk maza nepilnība, ne tajos forumos sludina.

Edited by v3rb0
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...