Jump to content
php.lv forumi

Recommended Posts

Labdien.

 

Gribēju painteresēties par Jums zināmo lasāmvielu / ieteicamo literatūru (mājas lapas, grāmatas, video pamācības, utl.), kuru varētu ieteikt ne tikai man, bet citiem iesācējiem, kuri ir apguvuši pamatus un gribētu spert pirmo soli advancētākā programmēšanā.

Patlaban pats esmu iepazinies ar:

  • PHP.net (php dokumentācija);
  • NET TutsPlus (lieliskas pamācībās programmēšanā);
  • Stack Overflow (ja ir nepieciešama atbilde jautājumam, ko nevari izgūglēt vai atrast šeit);
  • w3schools (programmēšanas valodu pamatu pamati un ne tikai);
  • Lynda (lieliski raksti un video pamācības programmēšanā);

Tiktāl šīs ir, manuprāt, vienas no zināmākajām un kvalitatīvākajām mājas lapām.

Edited by WHOAMi
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

> ...un tajās ir viss sīki un kodolīgi paskaidrots.

 

Manšķiet pat pārāk sīki! Tas resurss vairāk der tiem, kuriem ir nulle pieredze programmēšanā.

kā jau grāmatās jābūt.. šķiet ka lv valodā gan neviens neko savu mūžu neizdos..

Link to comment
Share on other sites

Nav jābūt, ka **katrā grāmatā** ir atvēlētas desmit lapaspuses lai izskaidrotu kas ir cikls.

Kā lai tev to paskaidro? Cilvēku līmenis (skils!) mēdz pieaugt un uzlaboties... ar laiku, protams.

Link to comment
Share on other sites

nu patiesībā man jāatvainojas ka liku tev vēl vienu postu mest tikai tādēļ ka nesapratu līdz galam tavu domu..

neesmu īsti ar grāmatu lasīšanu aizrāvies (šobrīd lasu ar programēšanu nesaistītu grāmatu) tādēļ nezināju ka katrā ir skaidrots pa ntajām lapām kas ir cikls..

 

neliels p.s.. man zināms cilvēks tikko sācis mācīties php.. lasa teoriju un brīnās ka praksē neko nespēj uzveidot.. pieļauju ka izlasījis vienā naktī par php viņš ir vairāk kā es.. kā cilvēkam var ieskaidrot ka programmēšana nav teorija vien?

Edited by nice1
Link to comment
Share on other sites

nu patiesībā man jāatvainojas ka liku tev vēl vienu postu mest tikai tādēļ ka nesapratu līdz galam tavu domu..

neesmu īsti ar grāmatu lasīšanu aizrāvies (šobrīd lasu ar programēšanu nesaistītu grāmatu) tādēļ nezināju ka katrā ir skaidrots pa ntajām lapām kas ir cikls..

 

neliels p.s.. man zināms cilvēks tikko sācis mācīties php.. lasa teoriju un brīnās ka praksē neko nespēj uzveidot.. pieļauju ka izlasījis vienā naktī par php viņš ir vairāk kā es.. kā cilvēkam var ieskaidrot ka programmēšana nav teorija vien?

 

Lai sāktu mācīties no nulles, ir jāsāk ar tutoriāļiem, internets pilns ar tiem.

 

Tad, kad cilvēks ir sapratis, kas ir cikls, kas ir zarošanās (if), kas ir mainīgie, tad var lēnām sākt mēģināt taisīt kaut ko sarežģītāku, piemēram, uztaisīt vienkāršu viesu grāmatu. Paralēli, vai pat no paša sākuma būtu jāmācās HTML + CSS. Kad jau apgūti paši pamati gan html, gan css, var mēģināt ķerties klāt DB (mysql_*) apgūšanai, un nu jau taisīt ko sarežģītāku...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...