Jump to content
php.lv forumi

Meklējam programmētāju


ProSeo

Recommended Posts

Sveiki,

Esam neliela SEO kompānija Īrijā. Nodarbojamies, pārsvarā, tikai ar SEO pakalpojumiem, bet, aizvien vairāk klientiem ir nepieciešamība izveidot, vai pārveidot esošās, mājaslapas.

Pašreiz komandā esmu es ( dizaineris ), un 2 programmētāji. Darbi ir iekavējušies, jeb viņu ir daudz, tādēļ vajag vēl kādu programmētāju.

 

Mazliet par darbu:

 

Mēs meklējam programmētāju dažādas sarežģītības pakāpes mājaslapu veidošanai.

 

Attālinātais darbs.

 

Prasības: HTML, CSS, PHP, JAVASCRIPT, JQUERY, ASP, MySQL zināšanas.

 

CMS sistēmu pārvalde (Wordpress) tiks uzskatīta par priekšrocību.

 

Būs pašiem jāgriež PSD.

 

Samaksa - pēc abpusējas vienošanās, ar avansu, pirms darba uzsākšanas un pilnu samaksu, pēc darba paveikšanas.

 

Savus portfolio sūtiet uz [email protected]

 

Darbus varam sākt jau šodien.

Link to comment
Share on other sites

To arī biju domājis savā postā. Un tai pieejai ir savi plusi.

 

Bet tātad māksliniekam ir jākļūst par HTMListu? Vai HTMListam jāmācās zīmēt, jo no gaisa grafika nerodas?

 

Man kompaanijaa dizainere taisa wireframe'us. Ziimeetus ar roku vai ieksh ilustraatora (laikam - neatceros kaa Adobe vektor-aplikaaciju sauc). Tad tas tiek paarveersts ieksh HTML (to gan nedara tas pats cilveeks). Un tad itereejas starp dizaineri, kura ieksh web inspector pamaina lietas ja vajag un taa (nevajag tur ljoti speeciigas zinaashanas HTML un CSS), cilveeku kas paarveidoja no wireframe uz HTML un 'pasuutiitaaju'.

 

IMO daudz dizaineri speej saprast un mainiit HTML un CSS un taapat arii programmeetaaji nav galiigi stulbi izskatos un speej pamainiit lietas pie nepiecieshamiibas.

 

Kaut kaa taa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...