Jump to content
php.lv forumi

Noriebusies profesija


mirsā_dati

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tiec pie sievietes.. Bērniem.. Ja sieviete neradīs vēlmi strādāt tad bērni var tādu vēlmi radīt.. Āmen.. Tā pat vairāk savu dzīvi nesadirsīsi.. Vai ne? :D

 

 

Un ja nu nerada, tad vēlviena vientuļā māte ar nelaimīgiem bērniem?

Link to comment
Share on other sites

Izskatās ka cilvēkam šeit līdzēs tikai virvīte, ķeblītis un nedaudz ziepītes.. Ja nav bail karājoties apčurāties pirms izlaid garu tad aiziet..

Ja nē tad beidz dzert.. Tiec pie sievietes.. Bērniem.. Ja sieviete neradīs vēlmi strādāt tad bērni var tādu vēlmi radīt.. Āmen.. Tā pat vairāk savu dzīvi nesadirsīsi.. Vai ne? :D

Izskatās, ka Tev drīzāk vajadzētu pa cālis.lv tusēt. Cilvēks uzprasa par līdzīgu pieredzi un citām darba iespējām, bet Tu vienkārši vem ārā tupu kuiņu.

Es nesēžu uz korķa, ibio. Ja pāris reizes nedēļā aiziet uz krogu ir hroniska dzeršana, tad gl Tev. Cerams, ka Tava atvase būs prātīgāka.

 

 

Lai D vitamīni iedarbotos ir vaidzīga saule, tā tad - nāksies vairāk pastaigāties ārpus biroja.

Visu sen jau zinu un daru.

 

Es aizdomājos. Varbūt patiešām alkoholā ir vaina.

Pamēģini bez alkohola «uz mēnesi»!

Nav.

 

 

Varu ieteikt iet uz Policiju vai arī par pavāru pats tagad mācos par šefpavāru un pēc izglītības iegūšanas Policijas Akadēmija mani jau gaida!

Gatavot ir nice, bet mājās :)

 

 

Lūdzu, iztiksim bez dzīvot mācīšanas! Interesē info par tēmu.

Link to comment
Share on other sites

Ārdos, jo laikam neesmu pietiekoši skaidri uzrakstījis, ka nevis dzīve apnikusi, bet darbs smird un ir smirdējis jau diezgan ilgi. Un nav palīdzējusi ne pauze, ne arī čupa ar 'minimālām' pārmaiņām. Tāpēc jābeidz ēst sūdi un jāēd kaut kas cits. Kas? To arī gribu noskaidrot. Bet man te stutē batonus, ka jāturpina tie paši sūdi ēst, tikai ar smaidu un pozitīvu attieksmi. Yeah, right...

Link to comment
Share on other sites

Nepārlasīju visas 4 lapas, bet vai tu esi sapratis, kas tieši ir tas, kas tev neļauj justies apmierinātam darbā? Pats darbs, ko dari, priekšnieks, kolēģi? Kas ir tas, kāpēc tieši tu negribi no rīta celties un iet uz darbu?

Link to comment
Share on other sites

Vairums te rakstīto padomu ir buļļa sūdi.

Tava konkrētā probza ir labi zināma - skaties kaut vai koderu kulta filmu Office Space. Tiešām, ir tā, ka noriebjās, pie tam darba maiņa nelīdzēs, kā arī profesijas maiņa nepalīdzēs. Jo kļūsi krutāks koderis, jo vairāk riebsies lietotāji, jo vairāk kļūsi antisociāls, utt utp. No IT _var_ nojūgties un Tava iekšēja balss par to brīdina.

 

Saku ka nozarē nostrādājis 20+ gadus. Ir tikai divi scenāriji:

 

1) sakožot zobus, turpini kodēt/testēt/analizēt/dokumentēt/menedžēt un paralēli attīsti daudz dažādus hobijus, kam ar IT nav nekā kopīga;

2) ej prom no IT

 

Es pats pieturos pie 1) varianta, jo jābaro ir liela ģimene, bet paralēli sportoju, nodarbojos ar biškopību, restaurēju antīku motociklu, trennējos sporta šaušanā, utt.

Daudzi mani paziņas ir reāli aizgājuši prom, pie tam uz visdīvainākām profesijām.

Viens čalis rok akas vasarā un ziemā spekulē internetā ar vērtspapīriem, viens čalis ir atvēris krogu un tirgo alu, viens čalis...(es gandrīz apmīzos to dzirdējis un sapratu, ka mans biškopības hobijs nemaz nav weirdo, bet ir tīri nekaitīgs) brauc uz kuģiem par matrozi..solīja mācīties par oficieri, bet matrozis arī esot fun.

 

Un tie visi ir cilvēki ar augstāko izglītību, ar reālu darba pieredzi, ar n programmētāju sertifikatiem, utt. Ja aiziesi, Tu nebūsi tāds viens.

 

Edmundo

Link to comment
Share on other sites

Liels paldies edmundo par skaisto postu!

 

Tā kā pagaidām nekas tāds piemērots, ko pamēģināt, pie horizonta nav - ķeršos pie 1. varianta. Paralēli skatīšos uz otro.

 

Ņjā, savs krogs ir awesome! :) Par kuģi bija doma, tikai neņems ar tādu veselību un var gadīties ar indusiem vienā istabiņā dzīvot. Bet nu pus pasauli bezmaz var apskatīt :)

Lai daudz medus un stingra roka šaujot! :)

Link to comment
Share on other sites

Daudzi mani paziņas ir reāli aizgājuši prom, pie tam uz visdīvainākām profesijām.

Viens čalis rok akas vasarā un ziemā spekulē internetā ar vērtspapīriem, viens čalis ir atvēris krogu un tirgo alu, viens čalis...(es gandrīz apmīzos to dzirdējis un sapratu, ka mans biškopības hobijs nemaz nav weirdo, bet ir tīri nekaitīgs) brauc uz kuģiem par matrozi..solīja mācīties par oficieri, bet matrozis arī esot fun.

 

Un tie visi ir cilvēki ar augstāko izglītību, ar reālu darba pieredzi, ar n programmētāju sertifikatiem, utt.

 

 

Kur atrodas tas krogs? Būtu interesanti papļāpāt ar to čali :)

Edited by 404
Link to comment
Share on other sites

Par moci un krogu...nu tas nav svarīgi...

 

Man pašam škiet, ka probza rodās dēļ tā, ka mēs meklējam profesijā to māksliniecisko, radošo un foršo, tiecamies uz kaut kādu super ātru/pārskatāmu/labi sabāztu klasēs utt. kodu, mums patīk katram kodēt konkrētas lietas, bet darbs maita mūs spiež taisīt kaut kādas tipveida ekrānformas, tipveida reportus...un pie n-tās ekrānformas sākt nākt vēmiens un Tu saproti, ka tās krutās lietas te dzimtenē nevienam nevajag..un nevajag arī citur...ja tā padomā, tad rakstīt tādu krutu kodu raksta varbūt labi ja 1% no visiem pasaules koderiem..pārējie tiek lamāti par code monkeys, kas mēģina izdabāt ne pārāk advancētiem analītiķiem vai vēl neadvancētākiem klientiem....ja es skaitos finanšu un banking softu eksperts, kaut gan dzivē neko vairāk par trulu summēšanu, reizināšanu nu varbūt atņemšanu nekas nav bijis jādara...vienreiz mūžā bija projekts ar peldošā komata matemātiku, 1 reiz...nemaz nerunājot par kaut kādiem krutiem algoritmiem...tad nu Tu saproti, ka tu vnk atražojies...pie tam, ja inženieris uzbūvē māju, viņa stāv 100 vai vairāk gadu, bet softs...softs nedzīvo....to visu laiku pārraksta, modernizē....no maniem 90 gadu sākumā rakstītiem softiem dzīvs visticamāk nav neviens, daži 90gadu beigu softi dzīvo tikai tāpēc, ka finansiāli neizdevīgi viņus pārrakstīt..nu kāds prieks kaut ko radīt, ja pēc 5 gadiem to izmet miskastē vai pārraksta...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...