Jump to content
php.lv forumi

PHP Dokumentacija/Definicijas pa LV


the Sun

Recommended Posts

Labdien. cien foruma biedri.

 

Ir problema, rakstu darbu, bet nevaru atrast normalu, dokumentaciju LV valoda, skolas bibliotekas -> nav, universitate RU/ENG/DE

tulkot to sham valodam, ir pilniigs arpraats

 

var kaads palidzeet?

man derees jebkadi ZPD vai Bak. Mag. Doc. darbi, par PHP, vajag visas taas sakuma definicijas, jo partulkot ir pilnigi nereali

 

Paldies, ja kaads varees padalities.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka mans aizvēsturiskais garadarbs ir gandrīz pazudis no apvāršņa. Kādreiz bija tāds php.lv wiki, kurā tas tika pārpublicēts publiskai labošanai, bet tur nekas tā arī neiesākās.

 

Ja interesē, tad izskatās, ka šeit vēl var izrakt:

http://web.archive.org/web/20071127114723/http://webtech.lv/rakstu-darbi/php-reference/

Link to comment
Share on other sites

Tak, LoL, bez angļu valodas tev neiztikt tā vai tā šajā nozarē. Ņem tik vien angļu valdoas dokumentāciju un ej cauri tai.

es meginaju sarunat ar "direktoru" rakstiit darbu ENG valoda, tie visi saka nee, tikai visadi arzemnieki var, es nesaprotu vai tak IT jomaa vispaar LV valodu lieto??? tikai ENG (caw, ejam papipet =/= LV valodas lietoshana)

Link to comment
Share on other sites

Pag, īsti neiebraucu... tu gribi mācīties programmēt, bet tev der tikai materiāls latviešu valodā?

 

Are you fucking kidding me?

es rakstu bak. darbu. un man nav kur panemt literaturu LV valoda. man praktiska dala ir gatava, vajag teoriju, viss visadus jedzienus, angliski kopeet nevar, pasham neiztulkot. angliski rakstiit visu darbu arii nevar, sanaak, ka man ir jaiztulko visi pamata principi MySQL/PHP/Apatche/SOAP/LUA =/

Link to comment
Share on other sites

Nu nevar saprast, ko tieši tu nespēj iztulkot? Varbūt iemet šeit kādu teikumu vai ko...

Man vajag kompsavilkuma pastastit par mySQL, PHP, Apatche, SOAP, HTML, CSS, LUA (latviski)

 

tulkot man ir diezgan gruuti, jo mana dzimta valoda, diemzel nav LV :( kaut gan uszkatu ka LV zinashanas man ir diezgan labas.

 

Ko es gribeju dariit ar to, ja atrastu tekstu: vienk ar saviem vardiem kaa vien varu, parrakstiit un lielikt atsauci uz to vietu, kur tas tika panemts

 

P.S. Par LUA/CSS Nav ko daudz tolkot, jo te nav kas daudz stastams, te jau esmu ar mieru pamokties ar Wikipediju, bet mySQL ...

P.P.S Teorijai jabut ap 30 lappusem :O

Edited by the Sun
Link to comment
Share on other sites

Izlasi angliski un pasaki saviem vārdiem to pašu latviski. Kur problēma?

 

Piemēram:

 

http://www.tizag.com/mysqlTutorial/

MySQL is currently the most popular open source database server in existence. On top of that, it is very commonly used in conjunction with PHP scripts to create powerful and dynamic server-side applications.

 

MySQL ir patreiz populārākā atvērtā koda programmatūras datu bāze. Tāpat tā ļoti bieži tiek lietota kopā ar PHP, lai radītu efektīvas un dinamiskas servera puses aplikācijas.

 

Vai tā arī ir tā problēma? Ja tā, tad steidzami mācies angļu valodu, tulko kaut pa vārdam un tad uzraksti saviem vārdiem normālu teikumu. Bet bez angļu valodas, tev arī nav īsti jēgas no tā bakalaura darba

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...