Jump to content
php.lv forumi

IDE vs editors vs Dreamviewer


eT`

Recommended Posts

> vieglāk/grūtāk gan man šķiet ir atkarīgs vairāk no galvas smadzeņu apmēriem un informācijas tilpuma..

 

Protams, ka ja "programmētājs" nezinās pamatu pamatus - IDE viņu nekādīgi neglābs.

 

P.S. PHP, pēc manām domām, ir vieglāk rakstīt ar IDE. Vienkārši pamēģini kādu nedēļu divas!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Smieklīgi, ka vēl notiek bazars par to, kas ir labāks (vismaz PHP) koda rakstīšanai - IDE vai Editors. Kā SO kāds bija minējis - ikdienā kodējot redaktorā - tā ir vējā izmesta nauda. Tiklīdz runa ir par refaktoring, normālu koda suggestion'u, sintakses validāciju, dažādu rīku integrāciju (DB pārlūks, versiju kontrole) un citām daudzām sīkām un ne tik sīkām lietā, tā teksta redaktors vienkārši sūkā ledu.

Link to comment
Share on other sites

Es jau aplūkoju un secināju, ka nepiekrītu tavam grafikam.

Es uzskatu, ka ir šādi:

ide_vs_redkators.png

 

Protams, ka IDE maģiski neatrisinās sarežģītākas projekta loģikas problēmas, bet, rakstot sarežģītāku kodu nepazūd nepieciešamība pēc lietām, kuras minēju augstāk.

Link to comment
Share on other sites

Man izliektās līknes autoriem jautājums: Kādā veidā sarežģītam projektam pēkšņi IDE kļūst neefektīva attiecībā pret parastu teksta redaktoru?

 

Manuprāt, ja projekta sarežģītība un inovācijas ir aplikācijas/produkta slānī, tad IDEs lietošanā vienalga vai projekts vienkāršs vai sarežģīts.

Protams, ja inovācija ir paši izstrādes rīki - jauna valoda, jauni template dzinēji, utt., kuriem IDEi nav plugini, tad tas ir cits jautājums, bet jaunā valodā mēs varam taisīt arī vienkāršu projektu.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc jāmuhļījas ar triāli, ja var pa lētam naudām iegādāt pašmāju ražojumu?

 

Tam pašmāju ražojumam manuprāt viens liels mīnuss, projektam var norādīt tikai lokālas mapes, nevar pievienot ftp/sftp dir.

Man tas liekas neērti dublēt no izstrādes web servera lokālu versiju, tad publish to ftp/sftp.

Atliek vērt pa taisno failus no ftp/sftp un darboties. Principā, tad vispār tāds jēdziens kā "project" tajā pašmāju ražojumā atkrīt.

Edited by vbz
Link to comment
Share on other sites

Nu ir jau arī nozīme valodai, kurā raksta aplikāciju. Es personīgi nevaru iedomāties kodēt C++ neizmantojot CodeBlocks vai Java bez Eclipse. Līdz šim cik PHP sanāk rakstīt - vairāk vai mazāk sev - tad lietoju Eclipse, bet nu nule kā izmēģināju rATRIJS pieminēto Sublime Text 2 un jāsaka, ka fenomenāli patīkams rīks PHP vai Python aplikācijām.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kurš lieto dreamviewer kodēšanai? O.o Pamēģini PhpStorm (30 dienu triālis, bet pēc 30 dienām izdzēšos vienu sistēmas mapi to var atkal lietot 30 dienas and so on...), vai Eclipe, vai NetBeans...

nepateiksi, kuru sistēmas mapi jāizdzēš? google kaut kā nerunīga šovakar...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...