Jump to content
php.lv forumi

.get un divi varianti


aika

Recommended Posts

Heei! Mēs taču demagoģēt sākām! Vai ta nepamanījāt ka problēma jau sen (13:31) atrisināta ejot pa vieglāko ceļu un abas atbildes padodot kā json masīvu.

Pēc tam ātri pārbaudam vai interesējošais data.id ir definēts vai ne, attiecīgi saprotam vai tas ir masīvs vai (arī masīvs ar ) html.

 

Sorry tiem kas vēl cepās un lauzīja galvu, mums ar Briedi vnk ideoloģijas cīņas! :) (es vismaz tā ceru)

Link to comment
Share on other sites

Tava salīdzināšana ar ķieģeli ir muļķīga, atbilstošāks būtu variants, ka ja tu pērc ķieģeli, bet viņiem tā nav, viņi tev tā vietā iedod kaudzi ar kartona plāksnēm, jo tas taču ir normāli!

Ierosinu ieviest vēl vienu veidu, kā atgriezt datus. Ja ierakstu skaits ir lielāks kā viens un ir pirmsskaitlis, tad datus atgriež csv formātā.

Link to comment
Share on other sites

What's wrong with You?!

Ja man vajadzētu csv - tad arī atgrieztu csv, un ja .get atbalstītu morzu un man vajadzētu morzu, tad atgrieztu arī morzā! Kāpēc man jāsaņem datu rinda un javas pusē tā jakabina htmlā, ja es to varu izdarīt php pusē? Problēma ir tikai tamā, ka inteligentGuess nav nemaz tik inteliģents.

Link to comment
Share on other sites

PHP pusē norādi headerī, kas tas ir pa contentu, lai arī jQuery inteliģentais detektors to varētu noteikti.

Piemēram, html tas būtu header("Content-type:text/html; charset=utf-8"); un jsonam header("Content-type:application/json; charset=utf-8");

 

Ja skriptā vajag zināt kurš, tad kaut kā tā

$.get( 'ajax.php', function( r, s, xhr ) {
 var isjson = xhr.getResponseHeader('Content-Type').indexOf('json') !== -1,
   	// jeb ar .id, ja 100% zināms, ka tāds tur būs
   	isjson_ar_id = typeof r.id !== 'undefined';
 console.log(isjson, isjson_ar_id);
});

Edited by indoom
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...