Jump to content
php.lv forumi

Preču pasūtīšana / shopping cart


eXtLV

Recommended Posts

Labdien.

 

Esmu nelielās sprukās ar risinājuma atrašanu, neesmu nedz programmētājs, nedz dizaineris, iespējams pat nevajadzētu līst šajā lauciņā, bet tīri profesionālās intereses vadīts un "how stuff work" ziņķāres esmu apņēmies salīmēt kopā "preču pasūtīšana un pasūtījuma izpildīšana" tiešsaistē. Visa sistēma strādā, bet risinājums tieši vairāku preču pievienošanai vienam pasūtījumam.. nespēju dabūt kopā to visu pareizi.

 

Kas ir izdarīts:

 

Datubāzes tabulas:

- preces (id,nosaukums,kategorija);

- pasutijums (pasutijuma_nr,veikals,komentars);

- paspreces (pasutijuma_nr,daudzums,precesid).

 

Ko nespēju izdarīt:

- Pasūtījums sastāv no, piemēram, 6 precēm, kā dabūt šīs 6 preces ar selectora palīdzību pie konkrētā pasūtījuma;

- Labākais risinājums, lai pievienotu preci, tādu kā +1 pogu, un parādas selectors ar preču izvēli un vēlamo daudzumu.

- Dabūt to visu gatavu, lai var pievienot preces un apskatīt. Klupšana ir pie pasūtījuma veidošanas, pasūtījuma apskate ir gatava, proti 1 pozīcijai :)

 

Kā es to visu iedomājos:

- http://v3.thewatchma...om/journal/276/

- http://www.mredkj.co...ableaddrow.html

 

Šos divus līkrocības vadīts nevarēju salikt kopā :)

 

Būšu pateicīgs par jebkāda veida palīdzību, saiti. Cik spēju izdomāt, ka lieta nav visai sarežģīta, tikai no nepareizās puses pieeju :)

Link to comment
Share on other sites

Ja neesi nedz programmētājs, nedz dizaineris, tad kas diez tā par profesionālo interesi?!

IMHO nav jēgas kārtējo reizi izgudrot riteni, iesaku kaut vai par piemēru (profesionāli) painteresēties par prestaShop ... iebraukt tavā kodā var aizņemt vairāk laika, nekā palaist gatavu bodi!

Link to comment
Share on other sites

Profesionālā interese, šodien neesmu programmētājs, pēc gadiem varbūt būšu :)

Tā īsti nav bode, tā pat vispār nav bode, viss tiks darīts no bodes.

Tā ir preču pasūtīšana atrodoties veikalā, lai no mājām es varētu aplūkot, ko konkrētā bodē vēlas no rīta saņemt.

 

Kods ir diezgana vienkārš, čerez html input fieldi un selectori ar textbox komentāram, submits, kas aizved uz citu failu, kurš tad arī saliek visus parametrus attiecīgajās tabulās. :)

 

Tikai pie šī koda netieku.

Edited by eXtLV
Link to comment
Share on other sites

Ja vajag palīdzību PM.

x1 = $_SESSION["pasutijuma_nr"];
x2 = $_SESSION["daudzums"];
x3 = $_SESSION["precesid"];

mysql_query("INSERT INTO passpreces (pasutijuma_nr, daudzums, precesid) VALUES ('".$x1."', '".$x2."', '".$x3."',)") or die(mysql_error);

 

Princips ir šāds, nodefinē tikai savas vērtības un parādi kurko ielikt. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja vajag palīdzību PM.

x1 = $_SESSION["pasutijuma_nr"];
x2 = $_SESSION["daudzums"];
x3 = $_SESSION["precesid"];

mysql_query("INSERT INTO passpreces (pasutijuma_nr, daudzums, precesid) VALUES ('".$x1."', '".$x2."', '".$x3."',)") or die(mysql_error);

 

Princips ir šāds, nodefinē tikai savas vērtības un parādi kurko ielikt. ;)

 

1. kārt


$x1 = $_SESSION["pasutijuma_nr"];
$x2 = $_SESSION["daudzums"];
$x3 = $_SESSION["precesid"];

 

2. http://php.net/manual/en/function.mysql-real-escape-string.php arī ieteiktu lietot

3. vai tiešām jāraksta '".$x1."' etc iekš query?

Link to comment
Share on other sites

 

1. kārt


$x1 = $_SESSION["pasutijuma_nr"];
$x2 = $_SESSION["daudzums"];
$x3 = $_SESSION["precesid"];

 

2. http://php.net/manua...cape-string.php arī ieteiktu lietot

3. vai tiešām jāraksta '".$x1."' etc iekš query?

 

Kļūdījos ar $ aizmirsu pierakstīt priekšā x1,x2 un x3.

2.Punkts tas jau saprotams pats par sevi, pārējais ir viņa rīcībā, kā piemēram nevajag rakstīt.

3. Jā jāraksta ' ".$x1." ' utt. (Visamz līdz šim brīdim esmu rakstījis) :D

Edited by Kracker
Link to comment
Share on other sites

vienkārši jau apm pusi gadu jau ar mysql nav sanācis strādāt un ko acis neredz to sirds aizmirst.. :D

tāds sīkums bet cik atceros tās ".." padarīšanas pēc idejas bija liekas.. t.i VALUES('$x1', '$x2', '$x3').. bet labāk kāds lai mani nolamā ja tā nevarēja darīt.. :D

Edited by nice1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...