Jump to content
php.lv forumi

Pašam savi domeni?


InTrance

Recommended Posts

Sveiki,

Stāts manam title ir tāds, kad nu dabūju server kasti, un nu sāku pētit, ko ar to varētu iesākt, tā var teikt apgūstu ko jaunu, un vienā brīdi iešāvās prātā jautājums, vai var un ja var, tad kā var, izveidot savus domenus un hostēt protams uz savas kastes, pieņemot ka man ir Debian "Squeeze".

 

Būtu pateicīgs par atbildēm, un ieteikumiem. :)

Link to comment
Share on other sites

to es darīju tik isp3 liekas, bet kā var dot pats domēnus, citiem ne sub?

precīzāk primā līmeņa domēnus, ir iespēja kāda ? bind9 etc.? Dod tādas iespējas, vai viss notiek daudz savādāk, nekā esu to sapratis?

Edited by InTrance
Link to comment
Share on other sites

Tad uzdošu tev pretjautājumu, ja tas būtu iespējams kuram katram cilvēkam un pie tam bezmaksas, vai pasaulē vēl būtu kaut viens neaizņemts domēns? Un kā tad valsts triektu naudu no mums par katru domēnu, ja katrs varētu pats reģistrēt bezmaksas?

 

Es konkrēti nezinu, kā tas viss strādā, bet šaubos, ka tas ir viss tik vienkārši kā uzmest webu un viss iet. Drīzāk tur kaut kādi līgumi jāparaksta utt.

Link to comment
Share on other sites

1. tev vajag infrastruktūru par ko tu pamatā šobrīd uztraucies un jautā;

2. tev jānokārto juridiskie aspekti, *.lv gadījumā šeit http://www.nic.lv/resource/show/139 citu top domeinu gadījumā tas var būt gan vienkāršāk gan sarežģītāk, protams, ir iespēja šo pakalpojumu nopirkt no starpnieka;

3. tas viss varētu būt interesanti tikai tad, ja grasies šo(domeinu reģistrāciju) pārdot kā pakalpojumu, bet tad apvienojumā starp abiem punktiem vēl vajadzēs automatizētu sistēmu, kas pārbauda vai domeins brīvs, piereģistrē to pie tava pakalpojumu sniedzēja un veic vajadzīgās izmaiņas tavos DNS serveros.

Edited by yancho
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...