Jump to content
php.lv forumi

Trollpage


scvaer

Recommended Posts

Sveiki! Man te neliels jau izmisuma gājiens ir, jo nepieciešams tas jau ir uz rītdienu. Un ļoti ceru uz atsaucību.

 

Tātad, man viens čomaks palūdza uzkodēt tādu kā troll page priekš savas aizstāvēšanās. Pati ideja man ir, kā to visu uztaisīt, bet praktiski jau 3h čakarējos tikai pie paša css/html koda.

 

Viņš vēlas tādu fīču, ķip izlec 1 reklāmiņa, aizverot to, izlec vēl 2, kad aizver abas, tad izlec 3 utt...

 

Mans domu gājiens bija tāds, ka ja nav $_SESSION['adv'] un $_SESSION['counter'] tad izveidojam ar value 1 katrā. Tiklīdz aizveram vienu, tad ar post metodi atņemam no $_SESSION -1. Ja $_SESSION['adv'] == 0, tad palielinam $_SESSION['counter'] +1 un vienādojam $_SESSION['adv'] = $_SESSION['counter']. Un tad ar str_repeat to attēlos $_SESSION['counter'] reizes.

 

 

Attēli tiks ņemti no img mapes randomā, tātad scan_dir izmantošu, lai iegūtu šos img un tad atvēršo to random bildi.

 

Bilžu koordinātas ģenerēšu ar rand() funkciju.

 

Bet kā jau minēju, esmu jau nobremzējis pie paša pop up, nav ne mazākās idejas, kā to taisīt.

Esmu apguvis tikai css/html/ php (šito apgūt nekad nebūs iespējams pilnībā, laikam).

 

Vai kāds varētu pastāstīt, kā lai uztaisu to pop up, lai varu tālākos soļus rakstīt?

Un vai vispār mans domu gājiens ir pareizs?

 

Un vēl, ja bilžu nepietiek, tad kas notiks tad? Rādīsies tikai tās bildes, kas ir vai arī atkārtosies?

 

Paldies jau iepriekš! :)

Edited by scvaer
Link to comment
Share on other sites

ja izmantot to window.open, tad kā lai es atņemu $_SESSION['adv'] pēc lapas aizvēršanas?

 

6dd75733c74a.png (šādi ieplānots izskatīties tas bannerītis, te brūnais domāts kā background pašai lapai). To x ed domāju taisīt kā <input type="image" src="close.png">

Edited by scvaer
Link to comment
Share on other sites

Nekādas sesijas. Uztaisi mūžīgo ciklu, kas katru reizi atver jaunu pop-up (es taisītu ar jQuery UI, bet tas laikam ir over-kills). Pop-up'ā ģenerē linku kur stāv bildīte un izvadi bildīti ārā. Ģenerēt varētu arī PHP pusē - glob(), count() un mt_rand(). Ar AJAX iegūsti ceļu uz bildīti. Kaut kā tā... tikai tas AJAX īstenībā tur ir lieks. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...