Jump to content
php.lv forumi

ex.lv bezmaksas hostings arī beidzot atdzīvināts


ali

Recommended Posts

  • Replies 36
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Vai nav drošāk katru versiju uz pavisam cita vps? Vismaz man tā škiet. Un klientam parasti vajag arī daudz maz normālu vadības paneli, ne tikai versijas. Ir izmēģināti dažādi. Šis, kurš tiek izmantots patreiz, vairs netiek atbalstīts, tā ka noteikti jaunāka versija jau būs ar citu vadības paneli.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Mums kā reiz domas atšķiras šajā jautājumā. Man jaunais ir 5.5 :)

2012

 

Hostings atkal pārcelts uz fizisko serveri. Sākuma līmeņa Atom. Apache 2.4, MariaDB 5.5 (Mysql) Php 5.5.

Bezmaksas hostings pagaidām nav pieejams reģistrācijai.

2015

 

Current stable: 5.6.11

Edited by F3llony
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Es tiešām gribu saprast, kas šis ir? Biznesa projekts, hobijs, izklaide? Kāpēc tas tiek darīts, ar kādu motīvu?

 

+1. Vispār kāds šo izmanto? Info nekāda, hostings kaut kur pārcelts, viss tāds haotisks, nenopietns un nekur nav garantija, ka pēc pāris nedēļām nebūs down, jo tak vasara būs cauri un skola atkal sākās! 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Re: Mr.Key

Es tiešām gribu saprast, kas šis ir? Biznesa projekts, hobijs, izklaide? Kāpēc tas tiek darīts, ar kādu motīvu?

un

 

+1. Vispār kāds šo izmanto? Info nekāda, hostings kaut kur pārcelts, viss tāds haotisks, nenopietns un nekur nav garantija, ka pēc pāris nedēļām nebūs down, jo tak vasara būs cauri un skola atkal sākās! 

 

:D

Gan biznesa, gan hobijs, gan izklaide...

Man patīk, ja hostingam ir pēc iespējas minimāli ierobežojumi.

Ja tiek pārcelts nenozīmē, ka pazūd. Un protams, kāds arī izmanto.

Garantija nav tikai arhīviem. Par 1.21 mēnesī katru dienu nearhivēju. Par tādu pašu papildus cenu var iedot otrā serverī ftp kontu arhīvam.

 

re:briedis

Vienīgais kur piespamoju, kad mēģinu sazināties ar bezmaksas klientu, lai pārbauda, vai viss darbojās. Pārsvarā pēc ilgāka laikam vairs nav iespējams sazināties ar klientu. Tagad ir ieviesta iespēja pasūtīt, tikai ja apstiprina pasūtījumu ar SMS. To pašu spameru un hakeru pēc.

Edited by ali
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...