• 0
ali

ex.lv bezmaksas hostings arī beidzot atdzīvināts

Question

Akcijas cena, hostings EUR 1.21 mēnesī.

Registrācija šeit.

PHP 5.5, MariaDB 5 (Mysql), 1 Gb diska vieta.

Domēna vārdam cena pagaidām 10 EUR

Bezmaksas hostings. Tikai vienreizēja ~ 0.50 Ls reģistrācija ar SMS. PHP 5, MySQL, Direct admin vadības panelis, web skriptu uzstādītājs Installatron (joomla, wordpress utt. automātiski jauninājumi un arhīvi), 300 Mb diska vieta, Cron, e-pasti. Garmtech linux VPS. Maziem un testa projektiem. 1 Gb papildus vieta - ~ 0.50 Ls mēnesī ar SMS.
Reģistrācija

Hostings. PHP 5.3, neierobežots domēnu un apakšdomēnu skaits, neierobežots MySQL skaits, neierobežots e-pastu skaits, 1 Gb diska vieta, web skriptu uzstādītājs Installatron. DC Rīga VPS (4 x 3 GHz CPU un 2 Gb RAM vps.lv). Ls 29.99 gadā. Domēna vārds iekļauts cenā. Ja maksā pa mēnešiem, - ~ Ls 2.50 mēnesī un domēna vārds Ls 6.99.
Reģistrācija

SIA "Servisnet"
Dibināts 16.12.1997.
Ar hostingu nodarbojas no 2003. gada.
www.servisnet.lv

Edited by ali

29 answers to this question

• 0

Mums kā reiz domas atšķiras šajā jautājumā. Man jaunais ir 5.5 :)

• 0

Vai nav drošāk katru versiju uz pavisam cita vps? Vismaz man tā škiet. Un klientam parasti vajag arī daudz maz normālu vadības paneli, ne tikai versijas. Ir izmēģināti dažādi. Šis, kurš tiek izmantots patreiz, vairs netiek atbalstīts, tā ka noteikti jaunāka versija jau būs ar citu vadības paneli.

• 0

Hostings atkal pārcelts uz fizisko serveri. Sākuma līmeņa Atom. Apache 2.4, MariaDB 5.5 (Mysql) Php 5.5.

Bezmaksas hostings pagaidām nav pieejams reģistrācijai.

• 0

Mums kā reiz domas atšķiras šajā jautājumā. Man jaunais ir 5.5 :)

2012

Hostings atkal pārcelts uz fizisko serveri. Sākuma līmeņa Atom. Apache 2.4, MariaDB 5.5 (Mysql) Php 5.5.

Bezmaksas hostings pagaidām nav pieejams reģistrācijai.

2015

Current stable: 5.6.11

Edited by F3llony

• 0

Eh.. php5.5 jau nav tik traki.. :) Tikko nācās skaidrot klientam ka uz php4.4 nebūs............... :D

• 0

Es tiešām gribu saprast, kas šis ir? Biznesa projekts, hobijs, izklaide? Kāpēc tas tiek darīts, ar kādu motīvu?

• 0

Kāpēc tik veca PHP versija? 

Kāpēc veca? Uz debian 5.6 vēl tikai testing vidē. Varbūt uzreiz 7.? :)

• 0

Es tiešām gribu saprast, kas šis ir? Biznesa projekts, hobijs, izklaide? Kāpēc tas tiek darīts, ar kādu motīvu?

+1. Vispār kāds šo izmanto? Info nekāda, hostings kaut kur pārcelts, viss tāds haotisks, nenopietns un nekur nav garantija, ka pēc pāris nedēļām nebūs down, jo tak vasara būs cauri un skola atkal sākās! 

• 0

Labs veiks kā tikt pie spama epastiem un citas sensitīvas informācijas :O iluminati, protams

• 0

Re: Mr.Key

un

+1. Vispār kāds šo izmanto? Info nekāda, hostings kaut kur pārcelts, viss tāds haotisks, nenopietns un nekur nav garantija, ka pēc pāris nedēļām nebūs down, jo tak vasara būs cauri un skola atkal sākās! 

:D

Gan biznesa, gan hobijs, gan izklaide...

Man patīk, ja hostingam ir pēc iespējas minimāli ierobežojumi.

Ja tiek pārcelts nenozīmē, ka pazūd. Un protams, kāds arī izmanto.

Garantija nav tikai arhīviem. Par 1.21 mēnesī katru dienu nearhivēju. Par tādu pašu papildus cenu var iedot otrā serverī ftp kontu arhīvam.

re:briedis

Vienīgais kur piespamoju, kad mēģinu sazināties ar bezmaksas klientu, lai pārbauda, vai viss darbojās. Pārsvarā pēc ilgāka laikam vairs nav iespējams sazināties ar klientu. Tagad ir ieviesta iespēja pasūtīt, tikai ja apstiprina pasūtījumu ar SMS. To pašu spameru un hakeru pēc.

Edited by ali