Jump to content
php.lv forumi

lets hostings


Email Address

Recommended Posts

ieskaties www.ema.lv

Tur ir labs hostings -ar uptime probleemas nav bijushas. Ar aatrumiem arii ((:

Leetaakais ar 25mb, PHP un 1 MySQL db maksaa 2.20 meenesii, ja nmaksaa uzreiz par gadu - 2.0ls ((:

Es teikt ljoti labs variants, ja nav peiejams nekas cits...

((:

Link to comment
Share on other sites

EMA pagātnē ir bijušas problēmas ar drošību (IIRC vienreiz visus viņu saitus nonesa), un, spriežot pēc saita, diez cik profesionāli viņi arī nevar būt.

13874[/snapback]

 

parādi saitu, kas raksturo profesionalitāti hostēšanā! pašam smiekli nenāk par tādu aplamu teikumu?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
EMA pagātnē ir bijušas problēmas ar drošību (IIRC vienreiz visus viņu saitus nonesa), un, spriežot pēc saita, diez cik profesionāli viņi arī nevar būt.

13874[/snapback]

 

parādi saitu, kas raksturo profesionalitāti hostēšanā! pašam smiekli nenāk par tādu aplamu teikumu?

13876[/snapback]

 

viesiem ir bijusas problemas un ari bus. citadi nemaz nevar but

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 years later...

Sveiki,

Es ari varu piedāvāt lētu web un ftp hostingu.

Man ir privātais virtuālais serveris eiropā, ātrums uz latviju pilnīgi pietiekošs, arī diska vietu piedāvāju nedaudz lielāku kā LV hostinga sniedzēji.

 

Piemeram:

1GB - 3 Ls/men

2BG - 5 Ls/men

5GB - 10Ls/men

 

Ir iespēja uz vienu kontu uzlikt vairākas lapas kaut 10, tādējādi ja tev ir 10 savi kienti kam esi veidojis web lapu, tad panem vinu zem sevis un man par hostingu maksaa piemeram 5 Ls, bet uz tiem 2 GB uzliec 10 web lapas un prasi klientam ~3 Ls par hostingu un šeit jau vienkāršā matemātika 3 x 10 = 30 - 5 - 25 Ls tavā kabatā katru menesi reāli par neko.

 

Arī krīzes laikā ir iespējams izveidot sev mazo biznesiņu, kaut mazu bet tomer!

 

skype: laurisnet

mail: [email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Labs un lēts hostings ir http://www.revhost.tk Serveri atrodas tepat Zviedrijā, Lielbritānijā un ASV. Līdz ar to čaļi nodrošina labu ātrumu praktiski visos reģionos. Pats galvenais, ka neskatoties uz cenām, paketes nav "apgraizītas" un ir pieja praktiski visam (DNS. CNAME u.t.t. MySQL u.t..t). PAts lietoju jau kā 1,5 gadu ..iesaku visiem. Cenas vienkārši SUPER!

Edited by prieditis
Link to comment
Share on other sites

un kā ar extensions un other features? šie ir? mod_rewrite .htaccess ffmpeg imagick iconv ...

 

hmm, būtu interesanti uzzināt, kādas ir citu domas par nepieciešamākajām lietām priekš weba. tipa checklist, pēc kā uzreiz pārbaudīt, vai konkrētais hostings piedāvā pietiekami daudz features. savādāk ar "lēti" dažreiz ir par maz ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...