Jump to content
php.lv forumi

Mongodb


nice1

Recommended Posts

ar AI viņš laikam domāja t.s auto increment kurš smuki pieejams iekš vecā labā mysql..

 

ja man ir taisnība tad katrā ziņā kā uzveidot AI arī Kemito jau stāstīju.. tikai ja jau nav parādīts reāls piemērs tad man piekrist nevar..

links: http://www.mongodb.org/display/DOCS/How+to+Make+an+Auto+Incrementing+Field

Edited by nice1
Link to comment
Share on other sites

Nu briedi... te nu tu izcēlies! :D

 

Ja kaut nedaudz ir strādāts ar SQL datubāzēm - ir jāpadomā tikai sekundi lai saprastu, ka te nav runa par *artificial intelligence*, bet gan par *auto increment*. (:

Link to comment
Share on other sites

Ja kaut nedaudz ir strādāts ar SQL datubāzēm

Varbūt esmu neattapīgs, bet te droši vien būtu jāpiebilst ", kas ir MySQL"

Jo Oraclē tās ir sekvences, SQL Serverī Identity, un tā kā MySQLs ir tikai mana trešā zināmākā DBVS, tad arī man prātā ienāca tikai "mākslīgais intelekts" un pareizo atbildi uzzināju zemākās atbildēs :)

 

Gints Plivna

http://datubazes.wordpress.com

Link to comment
Share on other sites

Nu briedi... te nu tu izcēlies! :D

 

Ja kaut nedaudz ir strādāts ar SQL datubāzēm - ir jāpadomā tikai sekundi lai saprastu, ka te nav runa par *artificial intelligence*, bet gan par *auto increment*. (:

Starp citu man arī pirmā asociacija bija par mākslīgo intelektu, un domāju ka vismaz pusei tāpat.

cik zinu tad autoIncrament ir tikai MySQL (varbū vel kādam MySQL klonam)

Jo , kā jau Gints minēja , pārējām saucās savādāk.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...