Jump to content
php.lv forumi

cik prasiit par darbu


Grey_Wolf

Recommended Posts

Mani intresee cik vareetu prasiit no cilveeka

par sadu lietu:

 

prechu katalogu (MYSQL) preces apraksts cena (vairaaki varjanti) bildes utt.

ar iespeejaam pasham papildinaat utt (admina lapa)

un visa taa izvadiishana weba ar mekleeshanu utt..

 

Un cik maksaa parasta lapa ar bilzu galeriju - vairaaki kaa 50 bilzu dazaadaas sadaljaas....

 

Vienkaarshi man nav nojausmas cik par to var prasiit - negribas arii cakareet tirgu....

Link to comment
Share on other sites

Mani intresee cik vareetu prasiit no cilveeka

par sadu lietu:

 

prechu katalogu (MYSQL) preces apraksts cena (vairaaki varjanti) bildes utt.

ar iespeejaam pasham papildinaat utt (admina lapa)

un visa taa izvadiishana weba ar mekleeshanu utt..

 

Un cik maksaa parasta lapa ar bilzu galeriju - vairaaki kaa 50 bilzu dazaadaas sadaljaas....

 

Vienkaarshi man nav nojausmas cik par to var prasiit - negribas arii cakareet tirgu....

13422[/snapback]

 

Par to prechu katalogu kadus 300 Ls un parasta lapa ar bilzhu galeriju - kadi 250 Ls!

Link to comment
Share on other sites

Labāk paprasi vairāk, kā gribi. Būs iespēja vajadzības gadījumā piedāvāt atlaidi :D

 

A ja nopietni - viss atkarīgs no tevis paša, vai tas ir tavs maizes darbs, kādu kvalitāti spēj piedāvāt, utt.

Link to comment
Share on other sites

Atkarīgs no funkcionalitātes. Ja par produktu katalogu daudz maz skaidrs, tad bilžu galerijas var būt dažādas - komentēšana, vērtēšana, albumi, un vēl neskaitāmas fīčas. Ja galerija sastāv tikai no fotogrāfijām un albumiem (nav papildus fīču), tad manā izpratnē Ls 250 ir bik par daudz. Protams, atkarīgs no klienta. Ja redzi ka naudas viņam pa pilnam, tad var mēģināt.

Tā kā reti kurš developeris var atļauties izvēlēties klientus (nevis otrādi), ir svarīgi sabalansēt cenu tā lai Tu būtu apmierināts, un klients varētu to atļauties. Man, piemēram, ir nepatīkami nosaucot cenu Ls 400 un saņemot atbildi ka viņi nav gatavi tērēt tādu naudu, teikt "Nu labi, 300"... sanāk kaut kāds mainīgs viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

nauda un laiks ir divas trakākās lietas, ko var paprasīt parastam developerim, bet tā nu ir, ka uz šādiem jautājumiem jādod atbilde.

Pirmais - paskaties klientam acīs

Otrais - cik daudz laika

Trešais - ko īsti vajag, cik rūpīgi

Ceturtais - savu iedomāto laiku pareizini vismaz ar 2vi un aptuveni tāpat arī cenu (tā dara uzņēmumi, tiesa gan reizināšanas koeficients ir 2-3x), bet nu cenu var bik mazāk kā 2x.

Principā cenas noteikšana nāk ar laiku, kad redzi, cik daudz ar to visu jāvazājas.. Joprojām smags jautājums...

Link to comment
Share on other sites

Sliecos uz Pi pareizību, jo ir zināms kautkāduturgudruģaģku novērojums, kas tiek izteikts kā

 

x:3^x:7^1/x

 

jebšu ja x - procesu skaits, kas jāautomatizē, 3^x ir patērējams laiks, 7^x - laika/vērtību ieguvums, resp.

 

ja vidēji wordā atskaite tiek rakstīta 1 stundu, tad vajag ap 3 stundam, lai uztaisīt automatizētu template, kas ļautu turpmāk sastādīt atskaites vismaz 7 reizes ātrāk

(ok, jautājums par automatizēšanas pakāpi un priekšzināšanām)

 

sarežģītākos, kopsaistītos procesos (x>1), laika patēriņš var izaugt (kvadrātiski) straujāk, bet ieguvums no tā mainās (ekspontenciāli) līdzenāk.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Attiecībā uz cenu iesaku uzmanīties, ja tas ir vācietis, kam cena jāprasa! :)

Prikols tāds - vācieši ir ne tikai vienkārši skopi, bet pat ietiepīgi dumji skopi!

 

Piemēram, tu pateiksi viņam, ka vari uztaisīt lapu viņam par 5 Ls un vairs cenu paaugstināt nevarēs un viņš tā kā idiots meklēs, kur var uztaisīt lapu par 5 Ls vai zemāk! :lol: Pēc tam pateiksi, ka tas bija "joks", viņš ar Tevi vairs nesadarobosies, jo viņš tak esot dzirdējis, ka lapu varot uztaisīt par 5 Ls!

 

P.S. esmu dzirdējis te dažus pastāstus, tā ka tas ir taisnība... ;)

Link to comment
Share on other sites

Nja, tipa viena tante teica...?

14014[/snapback]

 

Nemaz nē! Es te runāju ar vienu uzņēmēju jebšu vienas firmas direktoru, kura firma ir vācu firmas filiāle! Viņš esot teicis, ka "latviešiem, cik jānopelna, tik jānopelna un neko vairāk nevajagot viņiem maksāt"! Tipa, vācietis gan jau ka domā, ka Latvijā ar 80 Ls mēnesī var labi dzīvot!

Link to comment
Share on other sites

Nu nepareiz priekšstats ir radies taviem vācu partneriem :) Pastāsti tam direktoram, lai viņš pastāsta tiem vāciešiem, ka tomēr mēs no maizes un ūdens vien neiztiekam!

14019[/snapback]

 

Vacietis paliek vacietis! Vinjam tu neko neieskaidrosi! :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...