Jump to content
php.lv forumi

Draugiem pase


Kemito

Recommended Posts

Sveicināti.

Tā nu sāku un turpināšu vēl ilgi ņemties ar draugiem.lv pasi. Laba lieta, parocīga un ērta, protams, ir savi knifi, bet ne par to ir stāsts.

Lieta sekojoša, uzrakstīju mazu MVC struktūru, bet pētot example un testējot īsti nevaru iebraukt iekšā tajā.

Man ir masīvs ar atļautajiem modeļiem attiecīgi

array('lapa1', 'lapa2');

Ja sessija nav iestatīta ( ir sava sessija pārbaudei ), tad masīva elementi mainās, respektīvi par galveno daļu kļūst autorizācijas fails

array('autorize', 'elsepage');

Autorizācijas modulī izsaucu pieprasījumu pēc draugiem.lv pases faila, viss itkā forši, varam ielogoties, tur pat pases failā piemetam savu sessiju, un attiecīgi viss strādā, BET, kā lai dabū ārā šo $session mainīgo, kas ir iestatīts tikai šajā pases failā, jo pēc autorizācijas man moduļi atļautie mainās.

Darīt sekojoši, kad pēc autorizācijas ielikt datus masīvā un mēģināt vēl kaut kādā veidā izsaukt klasi vai ko tamlīdzīgu, pēc šī masīva datiem, vai arī vienkārši visu, ko draugiem.lv pase atļauj lietot mes iekšā masīvā/sessijās un darboties tādā veidā, vai arī tomēr mēģināt tik klāt tam $session mainīgajam un respektīvi darboties ar to ? Jo teiksim, ja man šīs sessijas ir izsauktas, tad būs jātaisa "relog" tā teikt, lai mainītos dati, kad izmainīti tie ir draugiem.lv profilā vai ne tā?

 

Dodiet kādu padomu šai lietā.

Jānis.

Link to comment
Share on other sites

Uztaisīju kā man vaidzēja, un sanāca labāk nekā biju cerējis, atlika tikai ilgāk padomāt, bet vienalga labprāt dzirdētu jūsu komentārus par šo lietu, kā veidot lapas ar draugiem.lv integrētu pasi. Dokumentācija ir plaša, bet strukturētā ziņā.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...