Jump to content
php.lv forumi

Pārdošanas cena [novērtējiet]


Recommended Posts

Sveiki,

Tatad,esmu izveidojis mājaslapu. Darbojas jau visai pasen. Tākā,laika nav ar viņu darboties gribetu uzzināt vai mājaslapu ir iespējams pārdot? Un kāda cena būtu viss piemērotākā.

 

Mājaslapa - www.tavskino.lv

Visitors: 2500 [pēdejās dienās jau ir 3000]

October Visitors: 68783

 

 

Ar google adsense ,mājaslapa jau pelna apmēram 100ls mēnesī. Domāju,jo vairāk apmeklētāju būs,jo vairāk būs iespēja nopelnīt. [Par so mēnesi,līdz 12.novembrim jau nopelnīti 45eiro.].

 

Par licenzi paintresējos arī ir iespējams nopirkt un tas nemaksā visai daudz.

Zinu,ka ļoti liels mīnuss ir tas,ka mājaslapa bāzēta uz Ucoz hostinga.

 

Ja Es to visu gribu pārdot, cik drīkstu / varu prasīt par šo projektu?

Link to comment
Share on other sites

Uz ātru aci: Pie dizaina? Savest kārtībā fontus, tie seko mums un čats katrā atvērumā arī visai besīgs. Izveidot sadaļu "Par" - kopsavilkumu - kur, kas, kad, kāpēc, kā. Piestrādāt pie ātrdarbības browsera pusē (skat YSlow - visai bēdīgi). Nav skaidra mērķauditorija - izskatās, ka lapa veidota pusaudžiem?

Link to comment
Share on other sites

Hmm, neslikti. Tas viss no AdSense?

 

Jā,pašaik tikai no adsenses. Bet var arī izdomāt kaut ko uz sms pakalpojumiem. Viena doma ir galvā,bet nezinu vai nezaudēšu tad apmeklētājus un vai vispār viņa darbosies.

 

Kāpēc lapa tiek pārdota, ja jau ir pelnoša?

 

Kā jau sākumā teicu. Nav laika ar vi;nu darboties uzlabot un tt. Pašlaik mācos un neatliek laika krāmēties netā ar mājaslapu. Kā arī vajadzīga nauda.

Link to comment
Share on other sites

Es īsti nesaprotu, bet lai varētu izplatīt pirātisku saturu, pietiek ar licenzes nopirkšanu no AKKA/LAA, t.i. viņiem ir pilnīgi vienalga, ko kas izplata, ka tikai maksā?

 

Es īsti nezinu nekā, par to kas un kā.

bet liekas,ka viņi arī nevar aizvērt mājaslapu vai arī viņiem vajag savus galus.,jo pati mājaslapa hostējas uz ucoz bāzes un filmas ir augšupielādētas vkontakte.ru serverī.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...