Jump to content
php.lv forumi

draugiem.lv u.c. sviesti


Benvenuto

Recommended Posts

Ak jaunatne, kas grib ā) visu bē) uzreiz :ph34r: Es varu teikt, ka šīs izvēles ir ar input type="radio", pie tam, value tiem bieži varētu būt "nekad".

 

Protams, jāmēģina gūt peļņu un morālo atdevumu. Bet tam jāmaina klientu attieksme. Pirmām kārtām, jāsaskaņo cenrāži, un "lietotājam pieņemamā" veidā jāpaskaidro, kāpēc cena ir tieši tāda, nevis kā pie tās tur studijas. Jāpaskaidro, kāpēc nepieciešama kvalitāte, nevis photoshopā noeksportēts dizains.

Problēma tiešām pamatā rodama tajā, ka mums katram jāpelna savs kumosiņš, dziļdomīgumam vietas nav.

Ko varām darīt lietas labā?

Kā veids - radīt ap php tā saucāmo sabiedrību, šī vārda angliskajā izpratnē - community. Ko arī mēģinām aktivizēt. Otrs, tiešām panākt to, ko esmu izjutis kā creative commons - ņemtajā gadījumā, dizaineru, tirgzinību speciālistu piesaiste.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A kas vainas Photoshopaa noexporteetam un sagrieztam dizainam? :lol:

Redzi jau to bildi tāpat, daudziem nemaz neinteresē tās smalkām strīpiņas, punktiņi un citas ekstras, ko piedāvā dizaina studijas! Protams, nevar jau to visu aizlaist tādā marazmā kā, piemēram, http://www.artdesign.lv <_< No offence!

Kādi vispār ir labākie tūļi, ko izmanto dizainam? Es atzīšos, neko citu, kā Adobe Photoshop, Illustrator un Macromedia Flash nezinu! :D Vismaz nezinu citu, kuram būtu reāls pielietojums web-dizainā! :blink:

Link to comment
Share on other sites

he vienkāršs?

Brauc prom! Uz Ameriku! tur būs zelta kalni!

13233[/snapback]

 

Bet ta tak ir milziga firma, kas saucas LATTELEKOM!!! Un tur ne viens viens balinjsh ir stradajis pie ta projekta, tas tak skaidrs ta ka diena! Es nerunaju par Ameriku sheit! Amerikas web-development SUCKS! Runa ir par somiem, igaunjiem un varbut vel dazhiem Eiropas fanatiem, ka ari indusiem! Vai gribi teikt, ka hansabankas internet sistemas ir kads latvietis taisijis? Varbut, ja nu vienigi tulkojis!

 

P.S. man vienk. besi visadi gailji no dazham labam pazistamam lv firmam, kas gadiem stradajot, ir iemacijushies vienigi css un flash un uzskata sevi par kaut kadiem megadeveloperiem! Laikam jau vienigi dizains ir lv speciga puse!

13235[/snapback]

 

Ok, internet sistēmas viņiem igauņi piegādā, bet kas attiecas uz vecās karšu sistēmas papildināšanu ar jaunu funkcionalitāti - to gan kodē tepat, kaut arī ne pati Hanzene(tā ir lieta ko tu ikdienā neredzi, bet tā apkalpo tavu karti:).

Vēl piemērs, lai arī ne īpaši labs, ir, ja pareizi atceros, Hipotēku bankas internet banka, kas kodēta LV. Tā kā tie koderi sataisīja ar Javu baigo bremzi, vien cita firma ņemsies to pasākumu labot.

Link to comment
Share on other sites

Es teicu arī eksportētā - resp. teksts, kas sarakstīts kā bilde, eksportēts uzreiz htmlā kā tabula ar backgroundiem utt.

13252[/snapback]

 

Nu, klau, tas jau ir vispār galējs līmenis :(

Bet no otras puses, kaut kas līdzīgs darīts! Sagriež photoshopā bildi un noseivo kā web - vai to Tu gadījumā nedomāji?

Paskat: http://www.reed.lv/index_lv.html - tas ir Photoshop dizains tipa! Vērtējums?

Link to comment
Share on other sites

vo-vo, sagribēsies man "Galerijas" vietā lai būtu rakstīts "Attēlrādne" un aiziet - kāds tur bija fonts, kāds tur bija fons utt. resp, ja nav izejas PS, tad ir paslikti

13255[/snapback]

 

Atzīšos, ka to lapu uztaisīju es :D

Nu, šajā gadījumā problēmu nav, sadaļas bija zināmas, adminu uztaisīju, klients apmierināts!

Bet runājot vispār par problēmu kā tādu? Kur var atrast tīri info par to, kā labāk taisīt dizainu un vieglāk, galvenais, lai ok izskatās un nav liekas problēmas (lēna ielāde, pārāk grūti kaut ko izmainīt)

Link to comment
Share on other sites

Bet, lieta tāda, es īstenībā nesaprotu, kāpēc mums būtu kaut kur jābrauc? Ja jau LV ir tādā līmenī šajā jomā, var sākt izvērst darba exportu - strādāt mājās priekš ārzemēm un pelnīt kārtīgu piķi!

13246[/snapback]

Labrīt :)

Ir pietiekoši daudz cilvēku, kas tā jau dara. Es arī esmu iemēģinājis savus spēkus un nebūt neteiktu, ka bija slikti. Diemžēl vairāk izvērsties neļāva tādas regulāras kataklizmas kā mācības un ar tām saistītās sesijas.

Tas, ka tu neredzi, ka Latvijā ir daudz labu programmētāju un ko viņi ir saprogrammējuši, nebūt nenozīmē to, ka pie mums viss ir galīgā pakaļā un nekā nav. Ir cilvēki, kam vienkārši nav laika lielīties - gaida kārtējie darbi un kārtējie projekti.

Link to comment
Share on other sites

Nu, klau, tas jau ir vispār galējs līmenis :(

Bet no otras puses, kaut kas līdzīgs darīts! Sagriež photoshopā bildi un noseivo kā web - vai to Tu gadījumā nedomāji?

Paskat: http://www.reed.lv/index_lv.html - tas ir Photoshop dizains tipa! Vērtējums?

13253[/snapback]

 

tu to domāji kā piemēru labam vebam? rrr

Link to comment
Share on other sites

Nu, klau, tas jau ir vispār galējs līmenis :(

Bet no otras puses, kaut kas līdzīgs darīts! Sagriež photoshopā bildi un noseivo kā web - vai to Tu gadījumā nedomāji?

Paskat: http://www.reed.lv/index_lv.html - tas ir Photoshop dizains tipa! Vērtējums?

13253[/snapback]

 

tu to domāji kā piemēru labam vebam? rrr

13258[/snapback]

 

Nē protams, nē! Vai tad es teicu, ka tas ir piemērs labam webam? <_<

Redz lieta ir tada, ka labs webs labi maksa! Par summu, ko sanjemu par sho webu, tas pat ir ljoti labs webs, tici man ;)

Ja man piedavatu kads realu variantu par realam cenam (tirgus), tad es ari taisitu "labu" webu, cik nu manas spejas un iespejas to atljauj! :)

Edited by Robis
Link to comment
Share on other sites

Bet, lieta tāda, es īstenībā nesaprotu, kāpēc mums būtu kaut kur jābrauc? Ja jau LV ir tādā līmenī šajā jomā, var sākt izvērst darba exportu - strādāt mājās priekš ārzemēm un pelnīt kārtīgu piķi!

13246[/snapback]

Labrīt :)

Ir pietiekoši daudz cilvēku, kas tā jau dara. Es arī esmu iemēģinājis savus spēkus un nebūt neteiktu, ka bija slikti. Diemžēl vairāk izvērsties neļāva tādas regulāras kataklizmas kā mācības un ar tām saistītās sesijas.

Tas, ka tu neredzi, ka Latvijā ir daudz labu programmētāju un ko viņi ir saprogrammējuši, nebūt nenozīmē to, ka pie mums viss ir galīgā pakaļā un nekā nav. Ir cilvēki, kam vienkārši nav laika lielīties - gaida kārtējie darbi un kārtējie projekti.

13257[/snapback]

 

Es nemaz nedomaju sheit lielities, vienkarshi padiskutet, jo shie jautajumi man dzilji interese! Es vienkarshu izmetu esmu jebshu "topicu", lai ir par ko parunat!

P.S. Attieciba uz tiem arzemju projektiem! Man vienreiz viens piedavaja taisit kaut kadu iepazishanas lapu no arzemem! Bet nebija tadas iespejas un resursi tai laika to darit! Vinjsh pat piedavaja tipa noslegt ligumu caur faxu! Jautajums tads: vai tas ir reali iespejams? Vai var noslegt ligumu caur faxiem, lai ar to pecak vajadzibas gadijuma varetu versties pie kada varas organa? :blink:

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...