Jump to content
php.lv forumi

history.pushState lietošana, pamācība


foxsk8

Recommended Posts

Sveiki tautieši, tad nu ir radusies vajadzība pēc history.pushState, jeb vārdu sakot, funkcijas, kas uz browser back pogas spiešanu izmestu kādu citu lapu, saistītu ar projektu, nevis aizietu uz iepriekš atvērtu dokumentu.

 

Cik skatījos, ir tur html5, tas der, vienīgi nevarēju no esošiem piemēriem, uzbūves, pluginiem dabot tā lai tas viss strādā:

 

Atveram: index.php, nospiežam back, vajag lai atver test.php

 

Kādam ir kāda ideja, risinājums, piemēri?

 

Paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

History go tev aizmetīs atpakaļ uz iepriekš atvērtu lapu, bet man vajag lai history go vietā būtu cita lapa, nevis tā ko tu iepriekš esi atvēris.

 

Nu to varētu iedomāties tā, cilvēks caur googli atnāk uz manu noteiktu lapu, izlasa info, spiež back, nonāk atpakaļ google. Man vajag lai viņš spiežot back, nonāk citā lapā, nevis googlē, kas ir bijusi iepriekš atvērta.

Link to comment
Share on other sites

Šis vairāk ir nepieciešams, lai navigētu, jeb manupulitētu ar lapas apmeklētājiem, jo ir vismaz 20% useru, kas ienāk lapā, nosūc info, un iziet laukā, respektīvi, no viņiem ir maza atdeve, līdz ar to, exit page lapā doma izvadīt vēl kādu saistošu info, kas tos lietotājus ilgāk noturētu lapā, vai arī izvadīt kaut kādus piedāvājumus, un citu saistošu info.

Link to comment
Share on other sites

Šis vairāk ir nepieciešams, lai navigētu, jeb manupulitētu ar lapas apmeklētājiem, jo ir vismaz 20% useru, kas ienāk lapā, nosūc info, un iziet laukā, respektīvi, no viņiem ir maza atdeve, līdz ar to, exit page lapā doma izvadīt vēl kādu saistošu info, kas tos lietotājus ilgāk noturētu lapā, vai arī izvadīt kaut kādus piedāvājumus, un citu saistošu info.

 

Taadi buus vienmeer. Arii es ljoti biezhi apmekleeju kaadu lapu tikai lai dabuutu info un tur vairs neatgriezhos. Ticu, ka arii tu taa dari kad meklee kaadu Web development informaaciju. Ja informaacija ir noderiiga un lapai ir potenciaals dot informaaciju arii naakotnee, tad gan jau veel kaadreiz tava lapa paraadiisies mekleejumu rezultaatos. Jo biezhaak taa buus jo vairaak lietotaaji atcereesies tavu lapu un saaks to apmekleet pa tiesho. Uzspiest neiistas lapas nav celjsh kuru iet, manupraat. Ja es ko taadu biezhi piedziivotu no vienas lapas tad es to lapu saaktu izlaist parseejot google rezultaatus.

 

Vari meegjinaat customizeet lapu, ja redzi ka lietotaajs naak no Google's, bet ielauzsties lietotaaja browser history nevajadzeetu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...