Jump to content
php.lv forumi

Norēķinu sistēmas mobilajā vidē


rpr

Recommended Posts

Vajag saprast kādas ir iespējas norēķināties mobilajā vidē. Līdzīgi kā apple store, ka paprasa vai var noņemt naudu un viss. ir kādi alternatīvi risinājumi priekš html mobilajām versijām. vai caru paypalu vai citu servisu varētu izlaist.

 

kā ir ar lokālajiem mobilajiem operatoriem. vai caur tiem var jebkādu summu dabūt cauri vai ir tā kā es vēlos vai sms vai vēl cits risinājums?

Link to comment
Share on other sites

Mobīlā vide tev ir domāts kas? Aplikācija vai arī mobile web versija? Ja mobile web versija, tad tur var izmantot tos pašus maksājumus, ko webā, sms, paypal, utt...

Link to comment
Share on other sites

teorētiski ir html pielāgots telefoniem, bet es nevaru forwardēt uz html, kas nav pielāgots telefonam. pamēģinat paši atvērt kaut vai delfi.lv no telefona un mobilo versiju. atšķirība stipri jūtama.

esmu arī dzirdējis par to ka pieliek naudu rēķinam, bet cik tas ir reāli, to pagaidām varu tikai minēt.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kā var "pielikt naudu rēķinam", ja vien nesūta kādu SMS vai neveic zvanu uz īpašu maksas numuru.

 

Hmm, kaut gan vienu atceros - lmt mājaslapā kādreiz bija tāda iespēja, klikšķinot uz linka no telefona veikt apmaksu, vai arī es kaut ko murgoju.

 

Lai vai kā, nav dzirdēts tāds populārs norēķināšanās veids caur telefoniem (neskaitot sms vai zvanus).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...