Jump to content
php.lv forumi

MSSQL export db uz MYSQL


roleeks

Recommended Posts

Sveiki, meklēju risinājumu, kā varētu exportēt no mssql db uz mysql .. Google visdažādākie softi ir, tikai pa maksu, free piedāvājā tik apm 50 ierakstus exportēt, bet nu man vajag pie 50'000 vismaz ierakstu exportēt. Ar pārējās visdazādām problēmas bija - sakarā ar sintaksi u.c lietam..

 

Varbūt kādam ir kāds ieteikums ar kādu noteikti softu vai scriptu to visu varētu exportēt?

Link to comment
Share on other sites

Ja es salinkotu serverus, vai tad, tad nebūtu tikai jaunie ieraksti datubāzē, kuri tiktu ierakstīti pēc linkošanas?

 

 

es paņemtu MS Access, caur ODBC pielinkotu tabulas, uzveidotu vienkāršu kveriju ...

Varbūt vari parādīt savu domu kaut kā ?:) Ne īpaši tuvs pie sirds ir MS :)

Link to comment
Share on other sites

iekš MS Access pielinkotas tabulas vnk. nozīmē, ka dati nav iekš .mdb (jeb nav iekš konkrētā Access bāzes) ...

 

bet Access te pieminēju tikai tāpēc, ka ieimportēs tabulu struktūru bez rokdarbiem un ir gatavi šabloni Append, Update kverijiem u.c. operācijām

 

tik pat labi to var izdarīt iekš PHP - pieslēdzamies gan MS SQL, gan My SQL bāzēm un visām tabulām izpildām ciklu no sākuma līdz beigām kopējot ierakstus

Link to comment
Share on other sites

tik pat labi to var izdarīt iekš PHP - pieslēdzamies gan MS SQL, gan My SQL bāzēm un visām tabulām izpildām ciklu no sākuma līdz beigām kopējot ierakstus

 

Tāpat jāliek MySql ODBC, jāveido connections, jākodē.

Kopsummā vairak laika aizņems.

 

Ja regulāri jāveic imports, tad gan ir vērts veidot PHP skriptu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...