Jump to content
php.lv forumi

PHP problēmiņa


Recommended Posts

Iekšs PHP radusies neliela problēma. Drusku parakos pa forumu un atradu topiku "Apache nepatīk mans PHP". Pie šādas pat Apache un PHP versijas izdarot visu to pašu ko jurchiks uzrādās tie paši gļuki. Kā es to atrisinaju. Vienkārši iekomentēju

PHPIniDir "C:/PHP"

rindiņu.

Tad nu lapa palaidās, bet iekš PHP info parādās šāda informācija.

 

Configuration File (php.ini) Path C:\WINDOWS

 

Tomēr PHP.ini fails nav iekš windows direktorijas, bet gan iekš ta paša C:/PHP. Mēģinot iekopēt iekš windows direktorijas PHP.ini un pārstratējot serveri tiek izmesti visi tie paši gļuki. Tikko to izdzēšu tā viss normāli aiziet. Man jautājums kas tas par gļuku? Tad kur man to PHP.ini dabūt, lai normali nokonfigurētu?

Edited by sharps
Link to comment
Share on other sites

Nu? XAMPP atšķiras no parastās PHP instalācijas ar to, ka tas nav jāinstalē,jo viss ir sagatavots tā, ka atzipo un lieto, nav arī izmētāti konfigurācijas faili ārpus pašas xampp mapes. +nāk līdzi arī mysql, filezilla serveris. Atšķiras vēl tikai konfigurācija (XAMPPā pēc noklusējuma ir daudz vairāk iespējotu moduļu), bet tas nav šķērslis slēgt savus moduļus klāt pēc patikas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...