Jump to content
php.lv forumi

sava veikala klons


ieleja

Recommended Posts

"esmu" tirgotājs, uztaisīju savu e-veikalu, process notiek, klienti iepērkas ...

 

bet ir man sadarbības partneri, dīleri, kas tirgo manu preci, tomēr pilnīgi savu e-veikalu izstrādāt, uzturēt nevēlas, gribētu ieintegrēt manējo, bet savā mājas lapā, kurā viņu klients varētu iepirkties, pasūtījums nāk gan viņiem, gan man, par pasūtījumu viņi saņem atlaides-prēmijas, piegāde mana vai viņu pašu, ir varianti ...

 

e-veikals var būt gan uz sava skripta, gan kāds, kas gatavs - piemēram, Prestashop ...

 

viens variants, noklonēju visu sistēmu, uzlieku uz viņu domēna, uzzīmēju viņu dizainu, periodiski nosinhronizēju preces, preču grupas, piegādātājus - tā kā preces viņi pērk no manis, visi it kā apmierināti

 

otrs - kad viņu klients vēlas viņu e-veikalu, tad skripts nāk uz manu lapu, izparsē vajadzīgās vietas, rāda viņu lapā, mazliet haoss ar klientiem, pasūtījumiem, lai atšķetinātu viņu/manus klientus u.t.t.

 

tad nu jautājumi - kā to parasti dara? cik tas sarežģīti, cik tas varētu maksāt?

[klients tādu klonēšanu redzējis pie konkurentiem; klientam ir dīleri, kas tādu klonu vēlētos]

Link to comment
Share on other sites

Esmu taisījis šādus variantus:

1) Ir bāzes šops un tad tāds pats klons, tikai ar citu dizainu. Reizi dienā tiek nosinhronizēts katalogs, preču bildes, utt, ar kaut-kādu nelielu procentu cenām pa virsu. Klienti un useri savi.

2) Ir bāzes šops, un ir wordpress un ir ar plugins, kas konkrētos laikos ievelkt katalogu, filtrus, preču bildes, utt. no bāzes šopa caur webservisiem. Pasūtījums tiek nodots bāzes šopam. Klienti ar tiek nodoti bāzes šopam. Ja pareizi atminos, tad uz vietas (wordpressā) tur maz kas glabājās.

 

No mana skatu punkta nav nekādas šķirbas - kā klientam vajag/ērtāk. Tb, tas pašam jāizlemj :)

Edited by marrtins
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...