Jump to content
php.lv forumi

jquery pieskaitit vai atnemt


No0ne

Recommended Posts

Nemaz nezināji, ka debugošanas process parasti ir vismaz divas reizes ilgāks par visu pārējo saskaitot kopā? :)

 

Un Jūs vēl gribat, lai Mēs vēl debugojam Jūsu kodu... užas.

Link to comment
Share on other sites

Mani nevajag uzrunāt uz Jūs, paldies!

Un palīdzēšu tev, debugojot tavu tekstu, nav pilnīgi neviena gadījuma, kad Mēs raksta ar lielo burtu!

Tas nav jāuzskata kā uzbrauciens, bet es vairākos tavos postos jau to pamanu, domāju varbūt tev šķiet, ka pareizi, bet nezini kā ir patiesībā.

 

Runa jau nebija par debugošanu, bet nu man pateica, kas jāizdara, es iekopēju kā es to izdarīju, tad nu tieši uz tām vietām paskatoties jau uzreiz varēja pateikt, ka tur neesmu pierakstījis to, ko man teica, bet nu varbūt pats nezināja, kas to lai zin ;)

Edited by No0ne
Link to comment
Share on other sites

Briedi, tā varbūt arī ir. Es nezinu.

 

No0ne. Piesieties tam, ka kaut kādi vārdi ir ar lielo burtu, kur to nevajag ir līdzvērtīgi tam, ka Es tagad sākšu piesieties par to, ka Tev teikuma beigās nav punkts. Tev teikuma beigās nav punkts!

Link to comment
Share on other sites

Vārds "tu" ir "tu", tā nav nekāda pieklājības forma, lai to rakstītu ar lielo burtu. Un pieklājības forma ir tikai viena - "Jūs".

Tiešām?

 

"Vēstulēs, iesniegumos, ielūgumos vienskaitļa un daudzskaitļa II personas vietniekvārdus raksta at lielo sākuma burtu."

http://www.liis.lv/latval/surdo/vietniekv.htm

 

Varētu pieņemt, ka forums ir sava veida "sarakste" ar "vēstulēm" :)

Link to comment
Share on other sites

Kaut kādi muļķi ir salauzuši latviešu valodu!

 

Tas nav pareizrakstības kompetencē - regulēt, kā kas jāraksta kaut kādās vēstulēs vai koku mizā. Ja ir pieklājības forma "Jūs", kas jāraksta ar lielo sākumburtu, tad kaut kādi nejēgas nedrīkst paziņot, ka, ziniet, vēstulēs arī "tu" būs jāraksta kā "Tu".

Link to comment
Share on other sites

Vietniekvārdus var rakstīt ar lielo burtu, nolādēts. Skolā ir jāiet.

 

Man šķiet tev pašam skolā jāiet.

 

Savulaik izveidojās diskusija ar forumcinemas par to, ka viņu tulks subtitros "jūs" pieklājibas formā, raksta ar mazo burtu. Biju vienkārši šokā, kad uzzināju, ka tas tomēr ir pareizi, jo Jūs lieto tikai vēstulēs un kaut kādos svarīgos dokumentos, bet nekad vienkāršā sarunā ar cilvēku. Kaut kur varētu sameklēt arī sīkāku skaidrojumu, bet pēc idejas, ja es tevi šobrīd gribētu uzrunāt pieklājības formā, pareizi skaitītos, ka es saku "jūs, daGrevis..." ar mazo burtu.

 

Pārējiem vārdiem izmantot lielo sākumburtu ir vienkārši wtf. Varbūt gribi izcelties ar savām (ne)zināšanām, kā senāk DC++ hubu čatos daži rakstīja ar 50 atstarpēm no kreisās malas un boldā, kas to lai zin.. Bet kā jau teicu, negribēju uzbraukt, tikai pateicu, lai tu zinātu, manis pēc vari turpināt nepareizi rakstīt, ja tev tā labāk patīk.

 

No0ne. Piesieties tam, ka kaut kādi vārdi ir ar lielo burtu, kur to nevajag ir līdzvērtīgi tam, ka Es tagad sākšu piesieties par to, ka Tev teikuma beigās nav punkts. Tev teikuma beigās nav punkts!

Un nejauc neuzmanības kļūdas ar kļūdām, kuras pieļauj speciāli. Ir starpība starp to, ka cilvēks ātrumā raksta un kaut ko piemirst, un starp to, ka cilvēks speciāli pacenšas kaut ko nepareizi izdarīt. Es jau vēlreiz saku, lai neuzskati to par uzbraucienu, bet vienkārši saproti, ka tas ir tāpat kā visu laiku rakstīt php mainīgos, kā arrayus ar vienu vērtību, domājot, ka tā ir pareizāk.

 

<?
$mainigais[]="hey hey";
echo $mainigais[0];
// un tas ir viss, kam tiek izmantots šis $mainigais
?>

 

 

Btw, varbūt arī darbības vārdus Varētu Rakstīt ar lielo sākumburtu? Tā Teikt - kāpēc ne? :)

Edited by No0ne
Link to comment
Share on other sites

Nu necepies tik traki. :D Es tevi aizskaru tā rakstot? Tagad zināšu, ka tā nav pareizi, un centīšos rakstīt kā vajag. Viss kārtībā. :D

DaGrevi, tu sāki cepties, kad paskaidroju tev, ka tas nav pareizi. Es tikai atbildēju uz to, ko tu teici. Es domāju tēmu var slēgt :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...