Jump to content
php.lv forumi
  • 0

UI autocomplete nevelk


reiniger

Question

Sveiki

 

nepieciešama autocomplete funkcija uz input lauku. Izmantoju http://jqueryui.com/...s/autocomplete/

 

Bet šī funkcija atsakās strādāt ja ir pārāk daudz sakritības.

man ir datu bāzē sadalīti resurs lidostas dati

datu bāzē saglabāju sadalītā veidā:

cods | tad ir pilseta valsts | tad ir nosaukums

Ja ar autocomplete ļauju meklēt tikai code, tad strādā perfekti.

Ja pievienoju klāt pilsētu valsts, tad jau vairs nestrādā.

 

Jautājums ir tāds: vai ir kāda cita alternatīvā šai funcijai autocomplete? vai arī šo var uzlabot?

Edited by reiniger
Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Es jau pārbaudīju ar variantu ka uzliku limit 50 ierakstos lai tikai meklē, tad autocomplete strādā bet kad ir pāri par 200 ierakstiem tad vairs nemeklē. Tādēļ nonācu pie secinājuma ka nevar uzturēt tik lielu datu apjomu.

 

Jo izpildot tīru pieprasīju caur search.php?item=sin šādā variantā pats fails atlasa visu Json datus un izvada bet pāšā search laukā nestrādā ar tik daudz datiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Paskaidrošu

 

search.php šajā failā iekš vienā masīvā tiek ieraksīti visi dati kuros tiks meklētas sakritības. Tad ar ?item= meklē sakritības un ar Json izvada tikai tos ierakstus kas sakrīt.

 

ja es šim lielajam masīvam iedodu maz datus tad man strādā bet ja šajā masīvā kur jāmeklē ir diezgan daudz datu tad Json man izvada rezultatu bet input laukā rezultātus man neizvada. domāju ka tas ir kaut kur JS pusē.

 

Nav kāda cita alternatīva?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...