Jump to content
php.lv forumi

zinju lapa


lopinsh

Recommended Posts

Esmu saacis paartaisiit, savaam vajadziibaam, zinu lapu(teksta failu datubaaze). Very simple - nav iespeejas pievienot komentaarus un visu raada vienaa lapaa.

 

Pagaidaam ar strlen saiisinaaju zinjas body, lai visu uzreiz neraada pirmajaa lapaa, bet tikai uzspiezhot

 

jautaajums - kaa dabuut to zinju atsevishkji ? Visas kopaa es varu izmest laukaa, bet kaa dabuut tieshi to kuru vajag atsevishkji?

 

Un veel ja kaadam ir koda gabals - kaa vislabaak man pievienot komentaarus?

 

Paldies!

 

p.s man paliidzees arii linkti uz pareizajaam lapaam

Edited by lopinsh
Link to comment
Share on other sites

atkarīgs kā tu to visu sagalbā tajā tekstā. viens no vienkāršākajiem veidiem ir saglabāt tekstu kā php skriptu, kur tās ziņas ir saglabātas masīvā. piemēram tas ziņu argīvs izskatās šādi:

 

<?php

$masiivs[++$i]['virsraksts'] = 'virsraksts';

$masiivs[$i]['autors'] = 'jānis';

$masiivs[$i]['teksts'] = 'šodien jauka diena';

 

$masiivs[++$i]['virsraksts'] = 'nākošā ziņa';

$masiivs[$i]['autors'] = 'jānis';

$masiivs[$i]['teksts'] = 'šodien slikta diena';

?>

Link to comment
Share on other sites

es pavisam nesen tikai esmui saacis kaut ko skatiit php.

Sho zinju lapu es dabuuju no hotscripts.com un meegjinu to tagad paartaisiit eertaaku lietoshanaa - taa arii maacoties. Pagaidaam baigi daudz sajeegas veel nav. :(

 

Taa izskataas scripts kas raxta iekshaa

 

<?php
$newscontents = file("ffnews_news.txt");
	 $newscontent = "";
	 while (list ($line_num, $line) = each ($newscontents)) {
   $newscontent .= $line;
$totalcontents = implode("", $newscontents);
	 $totalncontents = explode(" @^!^@ ", $totalcontents);
	 $totalitems = count($totalncontents);
	 $newfilecontents =  $name . "(*@^^@*)" . $email .  "*^!^*" . $title . "*^!^*" . $body . "*^!^*" . $totalitems . "*^!^*" . $currentdate . " @^!^@ " . $newscontent;
	 $newsfile = @fopen("ffnews_news.txt", "r+");
	 fputs($newsfile, $newfilecontents);
	 fclose($newsfile);
?>

Edited by lopinsh
Link to comment
Share on other sites

nu no šī skripta spriežot tev tas nenāksies viegli, jo ziņām netiek pievienoti identifikatori. par identifikatoru, tu vari izmantot dautumu, bet tas tādā gadījumā, ja tu saglabā arī laiku, pretējā gadījumā vienā dienā var būt vairākas ziņas.

Link to comment
Share on other sites

es varu pievienot identifikatoru - piemeeram $skaitlis. Un ar katru reizi $skaitlis buutu +1 . Pirmaa zinja 1 otraa 2 utt?? taa vareetu - tikai kaa veelaak peec shii dabuut laukaa visu zinju?

13100[/snapback]

 

nu pēc tāda paša principa kā nolistē visas ziņas tikai pa vidu vēl salīdzina vai ir īstais identifikators.

 

var jau arī pēc idejas ar kautkādiem strpos vai regexpiem to dabūt ārā.

 

šitas variants, ka tu katru reizi pieliec savu id jau atgādina to piemēru, ko rādīju sākumā 13068[/snapback].

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...