Jump to content
php.lv forumi

MALWARE


Zintiz

Recommended Posts

čau, ir problēma :@

tātad, ejot caur googli man notiek auto redirects uz kkādām mistiskajām adresēm.

skanēju caur http://sitecheck.sucuri.net/scanner/ atrada itkā, ka manās wordpress kategorijās un lapās ir tas inficētais kods, bet tā nevar būt.

kā var uzzināt konkrēti kurš fails ir inficēts, lai izņemtu to sūdu ārā?

 

 

paldiess

Link to comment
Share on other sites

Ja jau tev saka, ka ir inficeets lapas kods, tad kaadeelj tu saki ka taa nevar buut?

 

Eniivei - es iisti nesaprotu probleemu. Ja tu savu lapu apmeklee no Google mekleeshanas rezultaatiem tad tevi uzreiz paaradresee uz citu adresi? Pareizi esmu sapratis? Un tas ir tikai tavai lapai?

Link to comment
Share on other sites

Ja jau tev saka, ka ir inficeets lapas kods, tad kaadeelj tu saki ka taa nevar buut?

 

Eniivei - es iisti nesaprotu probleemu. Ja tu savu lapu apmeklee no Google mekleeshanas rezultaatiem tad tevi uzreiz paaradresee uz citu adresi? Pareizi esmu sapratis? Un tas ir tikai tavai lapai?

 

jā, tieši tā, precīzi. :)

negribās ticēt, ka lapas kods ir inficēts, jo gribētos dabūt to inficēto vietu manuāli, lai varētu iztikt bez pārinstalēšanas.

šobrīd mēģinu dažādus tūļus kā to var panākt! :/

Link to comment
Share on other sites

Virtuāli cipariņi Tevi uzbudina? :) Manis pēc Man posti var skaitīties uz otru pusi no šodienas. :D

lūdzu noņem apakšējo daļu no savas profila informācijas, savādāk tu tiešām liecies smieklīgs. vecīt, tu tagad dzen konkrētu bezsakaru :D

es tikai gribēju uzzināt par malware :D

Link to comment
Share on other sites

Darīts. Un šito postu, cerams, Tu neskaiti. :)

 

Bet nopietni, Tev tie skaitlīši patiešām tā patīk/nepatīk?

es gribu sataisīt, lai ieejot blogā mani neaizmet uz visādiem tataru un babaju saitiem, viss pārējais man ir vienalga, tai skaitā cipariņi, patīk/nepatīk/WHATEVER :)

Link to comment
Share on other sites

Nu lūk... un Es gribēju, lai php.lv/f ir strukturizēts un katrs topiks ir Savā vietā. Kur problēma pārvietot? Nav problēmu. :D

 

Okej, pietiks "off-topic'ot"... pievēršamies problēmai. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...