Jump to content
php.lv forumi

Izlabot notice


laucinieks

Recommended Posts

Kā var izlabot šo notice -

Undefined index: navi

rindiņa -

if ($_GET['navi'] != "")

Cik noprotu, tas ir tādēļ, ka adresē nav ierakstīts tas navi, jo, kad ierakstu viss ir kārtībā. Ir kādas iespējas, kā to visu apiet, ja linki ir, piemēram, <a href="index.php?navi=sakums"></a>, <a href="index.php?navi=jaunumi"></a>, <a href="index.php?navi=informacija"></a> un viss ir iekš viena faila index.php, kas tiek izvilkts attiecīgi ar if ($_GET... )

Vēl ir otrais variants, taisīt vairākus galvenos failus index.php, jaunumi.php, informacija.php, bet tad tur tāpat vajadzēs tos $_GET['...'], jo nevēlos taisīt 100 failus priekš piemēram katra produkta. Kādi ieteikumi?

Laucinieks.

Link to comment
Share on other sites

Izlasi kārtīgāk, ko es rakstīju.

Paldies, gandrīz jau perfekti, bet isset($_GET['navi']) nepiedāvā iespēju, pārbaudīt kāds navi, tiek piešķirts, precīzāk, nevar pārbaudīt vai ir index.php?navi=21 vai index.php?navi=22 . Vai arī kaut ko jaucu?

 

Atradu risinājumu, paldies rebuilder.

Risinājums -

if (isset($_GET['navi']))
{
  if($_GET['navi'] == '22')
  {
  echo 'dasda';
  }
}

Ja es daru tā, viss būtu pareizi?

Edited by laucinieks
Link to comment
Share on other sites

es parasti daru tā:

 

$navi = isset($_GET['navi']) ? $_GET['navi'] : 'noklusētā vērtībā, ja nav uzstādīts navi';

if($navi == 22){}//... utt

 

Strādājot ar masīviem, (GET, POST, FILES, utt utt) vienmēr vajadzētu pārbaudīt, vai tāds indekss eksistē, pirms tam piekļūsti (ja pastāv iespēja, ka tas var neeksistēt)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...