Jump to content
php.lv forumi

vairaki monitori!


theixbass

Recommended Posts

Kads varētu palīdzēt..

Es gribu inklūdot vairākus cs monitorus uz vienas lapas- index.php

Man pirmais monitors iet, bet otrā monitora vietā rāda tukshu vietu lūk tādu http://www.bildites.lv/images/dqvn5k9pkrm0xoaegt1.png

Reku monitora kods ja vajag! http://paste.php.lv/fe9f880a76923e97e6e073b111d09dcb?lang=php

Ko man vajadzētu darīt lai inklūdotu vairākus monitorus (man nevajag iframe)..

Link to comment
Share on other sites

ak dievs, kārtējais cs'a projekta upuris...

 

tu to savu monitors.php rename uz dd2mon.php/hzmon.php sakopē un samaini informāciju kas atbild par servera parametru izvilkšanu un viss.

Link to comment
Share on other sites

Dēmn, es cerēju, ka būs topiks kā uzlabot produktivitāti strādājot pie diviem monitoriem :)

 

optimālai produktivitātei 3 monitori: IDEi, browserim un speciālam log viewerim, kurā realtimā rādās log informācija (izpildītie kveriji, explain-i tiem kverijiem, izsauktie kontroleri, aajx pieprasījumi, headeri, post/get dati, utt.

 

+1

Link to comment
Share on other sites

optimālai produktivitātei 3 monitori: IDEi, browserim un speciālam log viewerim, kurā realtimā rādās log informācija (izpildītie kveriji, explain-i tiem kverijiem, izsauktie kontroleri, aajx pieprasījumi, headeri, post/get dati, utt.

 

Ļoti interesē tas ko pieminēji par log informāciju. Esmu nedaudz gramstījies gar Ruby on Rails un tur man ļoti patika, ka visu var redzēt konsulē, kā arī rakstīt dažādas debug vērtības ar puts funkciju. Kā kautko tādu varētu dabut gatavu ar PHP, izmantoju XAMPP serveri, linux, nepieciešamibas gadījumā varu likt ko citu. Thanks.

Edited by entu
Link to comment
Share on other sites

 

Ļoti interesē tas ko pieminēji par log informāciju. Esmu nedaudz gramstījies gar Ruby on Rails un tur man ļoti patika, ka visu var redzēt konsulē, kā arī rakstīt dažādas debug vērtības ar puts funkciju. Kā kautko tādu varētu dabut gatavu ar PHP, izmantoju XAMPP serveri, linux, nepieciešamibas gadījumā varu likt ko citu. Thanks.

 

lieto XDebug

Link to comment
Share on other sites

Raksti kverijus logos, requestus jau webserveris gan jau ka logo, konsolē vari ar tail -n 99 -q -f log1 log2 ... logN skatīties visus interesējošos log failus.

Kā PHP tādu RoR interaktīvo konsoli ar kuru orm objektus bakstīt gan nezinu, nelietoju.

Link to comment
Share on other sites

Skatīties tiešraidē log failus ir diezgan kruta. Jaizdomā tik kā to visu tā labāk uzķūnēt.

 

Kā tas ir? Tak trigger_error("blaba") reālā laikā ieraksta failā, atliek vien turēt atvērtu to log failu tā, ka viņš "refreshojas", un būs tev logi tiešraidē:)

Edited by briedis
Link to comment
Share on other sites

Gatavs nezinu vai kas tādas ir. Bet mana ideja ir līdzīga v3rb0, tikai ar to atšķirību, ka Log klases visu informāciju sūta uz nelielu pythonā rakstītu serveri, kuram ir web-isks UI.

Tas webiskais UI ir tevis veidots, vai arī tas kautkur dabūnams publiski? Varētu būt acīm ērtāks, savādāk viss vienā zaļā krāsā.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...