Jump to content
php.lv forumi

Php.ini fails nereaģē uz atsevišķām izmaiņām


KarlisBa

Recommended Posts

Sveiki!

Es ar šo problēmu ņemos jau labu laiciņu - viss ir uz Linux Ubuntu 10.10. Respektivi, php.ini fails nereaģē, ja, piemēram, es izmainu "upload_max_filesize" vai "post_max_size", bet izmaiņas notiek, ja es aktivizēju vai deaktivizēju eroru rādīšanu, kas nozīmē, ka es reģidēju īsto php.ini failu, kā arī ir vēl tāda wtf problēma - ja es izdzēšu visu php.ini faila saturu, tad viss tāpatās turpina funkcionēt pa vecam. Visu esmu darījis, restarti bijuši, php.ini fails ir īstais, googli esmu izskraidījis šurpu turpu, nu netieku galā ar šo niecīgo, bet man pašlaik ļoti svarīgo problēmu. Varbūt ubuntu kaut kur nobāž arī extra otro php.ini failu, jo man nekādīgi nesanāk atrast vēl kādu citu? Ini setingus nevar mainīt ari ar ini_set.

 

Vai sistēmā ir cita php.ini faila, esmu meklējis ar sekojošam komandām -

whereis php.ini

sudo find -name php.ini -print

*ubuntu piedāvāta interfeica meklēšana

*meklēšanas programma catfish

 

Visus, php.ini failus - kuri bija divi - reģidēju vienādi, nekas nemainījās. Es pat pamēģināju abiem failiem izdzēst visu saturu un restartēt apachi, nekā, viss pa vecam...

 

Kaut kas tur baigi nav, es arī pamēgināju izdzēst abus php.ini failus, un arī pēc tam, pēc apache restarta viss strāda. Moš kaut kas ar apachii restarta laikā nav tā kā vajag, lai gan rāda, ka viss ir veiksmīgi izdarīts...

 

DONE: Ok, liku lietā .htaccess failu, tagad viss izskatās, ka strādā, bet tas tā pat nemaina faktu, ka gļuks vēl ir, jo izdzēšot .htaccess failu, php.ini fails tā pat nereģidējas...

 

Ja nu kādam noder - .htaccess komandas

 

php_flag file_uploads on

php_value post_max_size "300M"

php_value upload_max_filesize "200M"

php_value max_input_time "60"

Edited by KarlisBa
Link to comment
Share on other sites

pamēģini komandu phpinfo(); tur tu redzēsi, kurš php fails tiek izmantots, kādas vērtības ir norādītas no ini faila un kādas varbūt ir nomainītas runtaimā ar ini_set() vai citām metodēm. un vēl daudz ko citu noderīgu redzēsi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...