Jump to content
php.lv forumi

labs hostings


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SergioProfs vai Sergej V. kā tevi sauc īstajā vārdā, tev drīzak vajadzēja atbildēt, ka tu strādā Garmtech jau vairākus gadus un, ka pakalpojums ir sūdīgs, mājas lapas strādā lēni un support tikpat kā neatbild :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ENERGY IT piedāvā Jums dažādus neierobežota hostinga veidus, kuri apmierinās gan tos, kuriem ir nelielas "vizitkartes" tipa mājas lapas, gan tos, kam ir liels portāls / vortāls vai korporatīvā vietne. Piedāvājot saviem klientiem izdevīgu vietņu neierobežotu hostingu, mēs rūpējamies par to, lai viņu Interneta resursi strādātu bez traucējumiem un tehniskiem pārtraukumiem, kā arī atbilstu drošības pasākumiem.

http://www.energy.lv/lat/hosting/tarifi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
SergioProfs vai Sergej V. kā tevi sauc īstajā vārdā, tev drīzak vajadzēja atbildēt, ka tu strādā Garmtech jau vairākus gadus un, ka pakalpojums ir sūdīgs, mājas lapas strādā lēni un support tikpat kā neatbild :)

 

Kauns nemaz nav taisnību šitā teikt?

Bet, ja nopietni tad jā. Pats uz garmtech sēžu jau pāris mēnešus un serviss ne tuvu nav ideāls.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kur tu tādus ciparus atradi?

 

Cik es skatos (http://www.torqhost....servers/storage), tad redzu tādu skaitli mēnesī.

 

EDIT. Liekas, ka runa ir par šo - http://www.torqhost....ate_servers/kvm . Tiešām interesanti.

 

EDIT2. Pamēģināts. Uzliku Debian6, pieslēdzoties ar VNC. It kā strādā super. Vienīgais par ko ir jāaizdomājas ir bandwidth. VPS ir SolusVM kontroles panelis, kur var attālināti restartēt, izslēgt, konfigurēt utt.

Edited by Pats Toms
Link to comment
Share on other sites

EDIT2. Pamēģināts. Uzliku Debian6, pieslēdzoties ar VNC. It kā strādā super. Vienīgais par ko ir jāaizdomājas ir bandwidth. VPS ir SolusVM kontroles panelis, kur var attālināti restartēt, izslēgt, konfigurēt utt.

 

Hmm, tu tā vienkārši ņem un pamēģini? Cik ilgi pēc pamēģināšanas jāveic apmaksa? Interesē, vai ~ 4 vizītkaršu lapelēm, un projektiņa būvēšanai ar CI pietiks RAM? Bandwidth nu galīgi nav tas, par ko manā gadījumā būtu jāsatraucas.

Link to comment
Share on other sites

emm, nē, tu padevi kaut ko tādu, kas man tieši pēc mirkļa būs vajadzīgs. Es nedaudz uzrakstīju supportam un pēc tam viņu paņēmu. Ja tu esi ļoti izvēlīgs un tiešām domā, ka tev RAM varētu nepietikt (kam gan es neticu), tad mēs varam mēģināt to pārbaudīt.

Edited by Pats Toms
Link to comment
Share on other sites

emm, nē, tu padevi kaut ko tādu, kas man tieši pēc mirkļa būs vajadzīgs. Es nedaudz uzrakstīju supportam un pēc tam viņu paņēmu. Ja tu esi ļoti izvēlīgs un tiešām domā, ka tev RAM varētu nepietikt (kam gan es neticu), tad mēs varam mēģināt to pārbaudīt.

 

Mazliet tik biedē, ka pajauns projekts, dempinga cenas. Ar laiku var sākties pārsteigumi.

P.s. Es arī ņemu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...