Jump to content
php.lv forumi

Suncore.lv un citi zvēri


Recommended Posts

Tātad pēc šīs dienas nelielas sarakstes ar klientu saņēmu no viņa jautru vēstulīti kur tik ļoti saulainais SIA 'Suncore' apceļ SIA 'LHC'. Beigu beigās putra gan man gan cilvēkam jo sazin kuram purniņš smukāks. :D

 

http://www.bildites.lv/images/i1lygve48ju68yg2y79s.jpg

 

Parādās arī baigākās rekomendācijas par attiecīgajiem hostingiem kuriem ja nemaldos īpašnieks ir viens. :)

Link to comment
Share on other sites

Ar suncore.lv viss kārtībā, viņi nav tie, kas apceļ LHC, palasi kārtīgāk. Pats izmantoju, nav nekādu problēmu. LHC sajuta konkurenci un sāka šmuci taisīt. Par tiem atbalstiem - tas ir tikai tāpēc, lai ieteiktu tiem, kas hostējas pie LHC mainīt savu vietu, jo tas ir saprotams, ka hostēties pie LHC un izmantot SUNCORE sms pakalpojumus nebūs iespējams (nav jau tagad). Tāpēc tiem, kas izmanto suncore - pats admins iesaka mainīt hostingu. Jā, tiesa gan, lvhosting ir smerdeļi - neizmanto, krāpj un zog. dev.roleeks.lv - jauns hostings, tiek veikti uzlabojumi. Admins zināms, viss godīgi. Tam nekādu problēmu nav.

Link to comment
Share on other sites

esmu pārlasījis to mesidžu savas 2x.. :) vnk nenoformulēju ko īsti vēlējos no šī pasākuma izdabūt.. tīri suncore novērtējumu.. uzticams/neuzticams? pats esmu saskāries tikai un vienīgi ar techpoint tādēļ neesmu īsti zinošs sms pakalpojumu jomā..

Link to comment
Share on other sites

Suncore.lv viss ir tumbās līdz šim.

Par LHC gan man nekā laba pašlaik nava sakāma, jo nedz saprot vai viņi to varēs panest vai arī nevarēs, respektīvi, nav pārliecināti par savām spējām.

Nav ko diskutēt te nemaz lāga, paļubom LHC raustās un viss.

Es par Suncore.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

nu piedod atvaino bet nez kādēļ cilvēki pat pie manis par tavu nožēlojamo LHC ir nākuši un raudājuši ka izmaksu nav saņēmuši.. vnk wtf.. savu mūžu ar LHC neesmu bijis saistīts.. tad nu cmon.. ja esi ar LHC saistīts tad veiksmi stulbumā.. fanāts nožēlojamais.. ;D

Link to comment
Share on other sites

Banānu zemes serverfirmeļu bokss.. :>

Kāda vēl konkurence? :D Ko Jūs plēšaties? Kāda neapmierinātība? :D

 

Vislabākais ir tiešām, 10 hostingu kantori stāv vienā datucentrā/servertelpā, un viens otru apmelo par uptime/skriptu/ hvz kā vēl neJiešanu! :D :D :D Viens konfigs, +/- vienādas cenas, utt.. :D :D

 

Bezmaz tas ir kā ar ticīgajiem..... Dievs viens - provaideri dažādi...

Edited by aldis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...