Jump to content
php.lv forumi

textfield


persix

Recommended Posts

mazliet nesaparu jautājumu...

 

ievadlauks manuprāt ir <input> / <textarea>

 

un bez tam runa bija par to, kur atrodas kursors. ja tu nospied uz kādas pogas, tad kursors pāriet uz to vietu, kur tu nospiedi ar peli.

Link to comment
Share on other sites

Nu principā ideja jau ir noteikt ievadformas "name".

Laikam jau atkal neskaidri :)

Vienigā mana doma ir tā, ka šī lauka name varētu noteik pēc tā kur atrodas klaviatūras kursors, ja viņs atrodas ievadlaukā 1, tad ši lauka name ir tads un tads, ja 2 tad tads un tāds.

Ceru, ka izskaidroju!

Link to comment
Share on other sites

a es saku

(input|textarea|select) name="..." onclick="alert(this.name)" onchange="alert(this.name)"

 

this - būs atsauce uz objektu, ar kuru notika kaut kāda action (resp. - click vai change) this.name vai this['name'] attiecīgi būs elementa nosaukums

Link to comment
Share on other sites

Restektīvi, tas nozīmē to, ka man ir aktīvi jālieto šis ievadlauks, bet ja es šo lauku nelietoju, tobiš atkal atgriežamies pie sakuma, insert text in textfield, no teikts teksts ievadlauka, bet pirms tam ir jazina kuraja ievadlauka ir jaievieto!

Link to comment
Share on other sites

tu pats savus tekstus otreiz pārlasi?

1.) pamēģini venoma piemērus,

2.) izstāsti konkrēti ko tev vajag nevis caur puķēm, tādā veidā dabūsi konkrētākas un ieteikumus kā darīt labāk.

Link to comment
Share on other sites

nu peec idejas ja tev tas textarea ir vieniigais viss lapaa/formaa, tad tu vari iet cauri visiem elementiem un paarbaudiit vai tas textarea.

 

vismaz formas nosaukumu tu zini?

Edited by рпр
Link to comment
Share on other sites

ieliec skriptaa veel vienu mainiigo, kurhs ir pointers uz to tavu ievades lauku.

 

onclick pievieno lai tajaa pointerii saglabaa veertiibu

 

un peec tam ar to pogu ievadi tekstu, kas ir pointerii.

 

!javaskriptaa pointers nav jaadefinee kautkaa iiipashi tas ir tas pats mainiigais.

 

// ne pa teemu

man liekas nekur nevajadzīga ideja. tik pat labi nospiežot pogu arī skriptam pašam jāizštuko, ko tur likt iekšā...

 

pirmkārt jau lapā var būt vairākas formas un katrā no tām var būt text vai textarea lauciņi, kru var ievadīt tekstu un kā tad, lai tas skripts izdomā, kru to visu likt?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...