Jump to content
php.lv forumi

Web lapu un Domenu tirgus [UPDATE]


Recommended Posts

Tādam projektam Latvijas robežās vienkārši fiziski nav iespējams savākt pietiekamu pircēju / pārdevēju auditoriju. Latvija ir pārāk mazs tirgus.

Ja vien es pareizi saprotu projekta domu, tad absolūti nejēdzīgs ir arī dalījums pa kategorijām, jo pircēji gatavos projektus pērk nevis pēc izmantotajām tehnoloģijām, bet pēc satura. Turklāt, vai tu zināji, ka draugiem.lv izmanto 6 no 8 tavā projektā minētajām tehnoloģijām, nevis tikai vienu pašu PHP?

 

P.S. Ja vien es pareizi sapratu, tad tu biji iedomājies uzbūvēt http://flippa.com lokālu ekvivalentu.

Link to comment
Share on other sites

Tādam projektam Latvijas robežās vienkārši fiziski nav iespējams savākt pietiekamu pircēju / pārdevēju auditoriju. Latvija ir pārāk mazs tirgus.

Ja vien es pareizi saprotu projekta domu, tad absolūti nejēdzīgs ir arī dalījums pa kategorijām, jo pircēji gatavos projektus pērk nevis pēc izmantotajām tehnoloģijām, bet pēc satura. Turklāt, vai tu zināji, ka draugiem.lv izmanto 6 no 8 tavā projektā minētajām tehnoloģijām, nevis tikai vienu pašu PHP?

 

P.S. Ja vien es pareizi sapratu, tad tu biji iedomājies uzbūvēt http://flippa.com lokālu ekvivalentu.

Link to comment
Share on other sites

Tas nav domats tikai gatavajiem web projektiem.

Doma ir lai cilveeki var pardot ari dazadus scriptus, vai moduljus. Tapec ari ir kategoriju sadalijums.

Nu ja neies sis uz prieksu tad ok, nekas jau nenotiks.

 

Un par dr.lv.... tas ir tikai tads piemers, lai redz kaa stradaa satura izvade, un kontakteshanaas ar pardeveeju

Edited by Blumish
Link to comment
Share on other sites

Var atvert bet kurs zinas ko vert valja, ja sludinajums neradas lapaa?

 

Kurš zinās? for($i=0;$i<9999999;$i++) + cURL

 

Svarīgs ir princips, ka tu ļauj apskatīt lapas daļas, kam ir vajadzīga paaugstināta piekļuve. Admin panelī arī paļaujies uz to, ka uzbrucējs neuzminēs lapas adresi?

Edited by briedis
Link to comment
Share on other sites

Vairākas tur cenas ir kaut kādas neadekvātas, bet ja pacensties, tad var atrast labus domēnus līdz 50Ls.

Manuprāt tā ideja - domēnu tirgošanas un mājas lapu tirgošana ir ļoti laba. Es redzu tai potenciālu :) Tikai jau ir viens konkurents.

Atradīsies pietiekami daudz cilvēku, kas pērk tādus domēnus (līdz 50Ls) un pērk gatavas mājas lapas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...