Jump to content
php.lv forumi

Fix That Song!


daGrevis

Recommended Posts

Man radās ideja aplikācijai. Lietotājs iezīmē dziesmas vai mapītes, kurās ir dziesmas (.mp3, .wav, .flac utml.) un dziesmu nosaukums, mākslinieks, žanrs (vairāki parasti), gads, mākslinieka bilde utml. meta-tagi tiek salīdzināti ar Last.fm datubāzi un vajadzības gadījumā izlaboti. Tas palielinātu baudas procentu, klausoties mūziku, piemēram, iPod'ā... jo viss jau būtu skaisti sakārtotrs - atvieglota meklēšana un tā!

 

1) Tāda programma jau pastāv (bezmaksas, protams)?

2) Ja nē... kāds nevēlas uzrakstīt (ne PHP, bet, teiksim, C++ vai Java)?

Link to comment
Share on other sites

Teorētiski jā, bet praktiski nez vai ar meta tagu salīdzināšanu pietiks, jo tie var būt viss dažādākie un var nebūt vispār ( atkarīgs kur dziesma dabūta).

Te jau labāk būtu nočekot dziesmas fragmentu un tad meklēt kādā db, un labot to visu info.

Link to comment
Share on other sites

Nu ok, bet tas nemaina faktu, ka dziesmu atpazīt varēs tikai pēc fragmenta!

 

Padomā pats, cik precīzi jāraksta meklētājā, lai atrastu tikai tieši to ko vēlies atrast, bet kas notiek, ja mēs meklējam teiksim "mana izveleta dziesma" un tad tiek atrasta gan šī dziesma, gan "mana izveleta dziesma original mix". Ok varētu meklēt pēc konkrētā zīmju skaita, un ja meklējamais meta tags īsāks par atrasto, tad neder, bet te atkal atkrīt visi brīnumainie "manskrutaitstrakeris.lv -mana-izveleta-dziesma" utt.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...