Jump to content
php.lv forumi

invitation


ziedinjsh

Recommended Posts

ielūgums sūta šādi:

if(isset($_POST['send'])){

$id = md5(uniqid(rand(),1));

$to = $_POST['email'];
$from = "www.portals.lv";
$subject = "Ielugums no www.portals.lv";
$body = "Lai reģistrētos spied uz linka zemāk:\n\n http://www.portals.lv/reg.php?".$id."/";
if (mail($to, $from, $subject, $body)) {
  echo("<p style='color:green;'>Ielūgums nosūtīts</p>");
 } else {
  echo("<p style='color:red;'>Ielūgums nav nosūtīts</p>");
 }

}

 

viss ok.. e-pasts atnāk uz nosūtīto e-mailu, bet kā lai tagad reg.php atpazīst sūtīto ID?? ir derīgs vai nav derīgs?

Edited by ziedinjsh
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 31
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Problēmu nav, vienkārši neceņšas domāt.

 

1. Ģenerēts tiek identifikātors, kas ir ielūgumam.

2. Saglabā pēc izsūtīšanas datubāzē.

2.1. Varbūt pat pieliec datumu, lai čekā varētu pārbaudīt derīguma termiņu tam kodam.

3. Tālāk tiek lietotājs atver šo linku, un urlī ir id parametrs vai vislabāk kaut kāds hash.

4. Veic pārbaudi ar datubāzi.

5. Loģiskās izteiksmes pārbauda virzienu respektīvi Der/Neder

 

5. Der - Veiksmīgi reģistrēts + izdzēsts kods.

5. Neder - Tiek atgriezts kļūdas paziņojums.

Link to comment
Share on other sites

Problēmu nav, vienkārši neceņšas domāt.

 

1. Ģenerēts tiek identifikātors, kas ir ielūgumam.

2. Saglabā pēc izsūtīšanas datubāzē.

2.1. Varbūt pat pieliec datumu, lai čekā varētu pārbaudīt derīguma termiņu tam kodam.

3. Tālāk tiek lietotājs atver šo linku, un urlī ir id parametrs vai vislabāk kaut kāds hash.

4. Veic pārbaudi ar datubāzi.

5. Loģiskās izteiksmes pārbauda virzienu respektīvi Der/Neder

 

5. Der - Veiksmīgi reģistrēts + izdzēsts kods.

5. Neder - Tiek atgriezts kļūdas paziņojums.

analogi vaiedoju savu invite sistēmu tikai pēc aprēķina ka katram lietotājam tiek izsniegta atslega un zem viņa var but 10 lietotāji un katram apakšlietotājam tikpat isāk sakot reāli vaiaja uzzimēt piemērus grafiski un kas kā notiks :) bet +1 par labu piemēru citiem kas nemāk plānot :)

Link to comment
Share on other sites

labi.. nosūtot ielūgumu man ievadās iekš datubāzes.. bet kā lai php lapa automātiski pārbauda linku vai tas kods ir derīgs vai nē? piem ejot ar linku.php?89574875648834765438387 uzreiz parāda ja ir derīgs tad reģistrācijas formas, bet ja nav tad attiecīgu tekstu.. es nevaru saprast tieši to vietu, kā php atpazīst to kodu kas rādas pārlūka linku ailē?

 

man atnāk links http://www.portals.lv/reg.php?10c9924edbb63076543b728ffc129044/

uzspiežu uz viņa atveras reg.php?10c9924edbb63076543b728ffc129044/ bet kā lai datubāze pārbada tāds iekš mysql ir vai nav?

Link to comment
Share on other sites

Ko tu var nesaprast,kods kas pārbauda

<?php
$kods = $_GET['kods'];
$sql = mysql_query("SELECT * FROM ielugums WHERE kods = $kods AND aiznemts = 0) or die(mysql_error());
if(mysql_num_rows($sql) == 1){
//Aizsūta informāciju kods pastāv
}else{
echo 'Kods ir aizņemts';
}
?>

Edited by gta1151
Link to comment
Share on other sites

paldies, bet jā laikam kaut kas nav riktīgi..

 

$akey = $_GET['akey'];
$sql = mysql_query("SELECT * FROM akeys WHERE akey ='$akey' AND status ='0'") or die(mysql_error());
if(mysql_num_rows($sql) == 1){
echo "wtf";
}else{
echo 'Kods ir aizņemts';
}

 

man sak, ka kods ir aizņemts!

Edited by ziedinjsh
Link to comment
Share on other sites

Nopietni! :p

 

array(1) { ["733e425d35f0c18d93714ced3773b815"]=> string(0) "" } Kods ir aizņemts

 

Ja viņam tā ir jabūt tad teorētiski kodā pamainot kādu ciparu vai burtu viņam vajadzētu rādīt ko citu, bet viņš tā nedar! Man ur iekš msql saglabāts gan akey gan status 0!

Edited by ziedinjsh
Link to comment
Share on other sites

Ak dievs Ziedinjsh es tev uzsmērēju desmaizi, garšīgu un sulīgu, tas ka apēst vēl jāmāca viņa būs?

nu c`moon tas jau paliek smieklīgi, iemācies tad pašus pamatus vismaz pirms sāc gāst lielos kalnus.

Datubāzē tu ieraksti, tad tas IR derīgs, un atverot URL`lī norāda šo hashu, ja tādu paņem ar GET`u un salīdzini no datubāzes.

 

Man paliek tāda sajūta, ka drīzāk tev patīk čakarēt citiem laiku un smadzenes, nevis tu "nezini" vai arī nespēj domāt un tev nav atmiņu, vai arī slinkums... iespējamo faktoru ir daudz.

 

EDIT: Ja tu sen būtu aptiprinājis mani pie saviem skype kontaktiem ( iris.... ) tad jau būtu izpalīdzējis un tev nevaidzētu jaukt citiem prātu.

Edited by Kemito
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...