Jump to content
php.lv forumi

Funkcija "Read more"


reGative

Recommended Posts

Sveiki. Nepieciešama funkcija, kas noteiktā vietā ieliek Read more linku. Domāju, ka to varēs darīt šādi -

<?php
if($teksts < 80){ echo $teksts . '<a href=\'readmore.php\'>Read more</a>'; }
else { echo $teksts; }?>

 

bet neiznāk. Kas par vainu?

Edited by reGative
Link to comment
Share on other sites

Function names follow the same rules as other labels in PHP. A valid function name starts with a letter or underscore, followed by any number of letters, numbers, or underscores. As a regular expression, it would be expressed thus: [a-zA-Z_\x7f-\xff][a-zA-Z0-9_\x7f-\xff]*.

 

Tāpēc "Read more" nav pareizs funkcijas nosaukums.

 

Labojums:

 

Uzrakstīju Tev šito... lai Mans posts nebūtu pilnīgi bezjēdzīgs!

 

mb_internal_encoding( 'UTF-8' );


function excerpt( $string, $length, $dots = true ) {

 if ( mb_strLen( $string ) > $length ) {

   $string = mb_subStr( $string, 0, $length );
   $string = rTrim( $string );

   if ( $dots ) {

     $string .= '...';

   }

 }


 return $string;

}

Link to comment
Share on other sites

Ai, ai, ai. Tādu var izmantot pie excerptu seivošanas, bet pie izvadīšnas labāk izmantot mysql LEFT (un opcionāli LENGTH) funkciju lai nedzenātu liekus datus. Manuprāt tā.

 

Nu jā... pašsaprotami. Bet vai tad ir runa par datu "vilkšanu" no datubāzes? Es rakstīju, domājot, ka vienkārši tiek padots strings (ne no datubāzes), un tad saīsināts. Nepadomāju, ka reāli dzīvē tos datus jau ņems no datubāzes.

 

Bet lai paliek piemērs kā parastu stringu, kas ir iegūts ne-no-datubāzes, saīsināt!

Link to comment
Share on other sites

Es izdomāju, ka nepieciešams lūk kā - ievietojot rakstus izmantoju tinyMCE, un tajā tinyMCE ierakstīt kādu BB kodu, kas arī nogriež tekstu man nepieciešamā vietā. Vai kaut kas tāds ir iespējams?

Iespējas jau ir visādas. Kā teksta atdalītāju pievieno kaut vai <!--blablabla//--> un ievaddaļai selectē/izdrukā tikai visu pirms šīs te simbolu kombinācijas + linku "lasīt tālāk". Ja ir atvērts pilnais teksts, tad vienkārši drukā visu tekstu ārā un atdalītāju nemaz uz ekrāna neredzēs.

 

Ja to nespēj uztaisīt, tad var glabāt ievaddaļu un turpinājumu atsevišķos laukos.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...