Jump to content
php.lv forumi

Kļūda instalējot e107


imphoteb

Recommended Posts

agrak taisiju php web vis bija ok ... izdzesu tagad atkal nolemu uztaisit,ieinstaleju visu ieeju http://localhost/install.php nospiezu set language tad visu sarakstu ka vajag .. nospiezu continune un man uzmet sito:

 

Stage 3 - MySQL Connection Verification and Database Creation

 

 

e107 was unable to establish a connection to the MySQL server using the information you entered. Please return to the last page and ensure the information is correct.

 

MySQL Reported Error:

Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES)

Link to comment
Share on other sites

 

ahahahahha! tik laba lapa..

+cepums!

 

Un raksta autoram.. ja izmanto gatavos CMS, lūdzu pirms tam izlasi dokumentāciju un ja kaut kas tad arī noiet greizi - raksti izstrādātāju FORUMĀ!

sliņķis!

P.s. Drošības nolūkos es tev iesaku iekš phpmyadmin nomainīt root leitotājavārdu uz kaut ko citu.

Edited by _PUIKA_
Link to comment
Share on other sites

ahahahahha! tik laba lapa..

+cepums!

 

Nez - bija sarkasms, nebija... Bet bieži tiek uzdoti tādi jautājumi, kuru atrisināšana ir minūtes meklējumi Gugles tantē. Nu un ko Man atbildēt?

Link to comment
Share on other sites

Nez - bija sarkasms, nebija... Bet bieži tiek uzdoti tādi jautājumi, kuru atrisināšana ir minūtes meklējumi Gugles tantē. Nu un ko Man atbildēt?

 

Tas nebija sarkasms! Es tiešām nezināju tādas lapas eksistenci un ar visu šo rakstu, sanāca episks joks.

Protams! Atzīšos, ka programmēšanas pamatu apgūšanas sākumā es biju visai nepacietīgs un šad un tad, mēdzu kādu pakretinēt ar līdzīgām problēmām,

līdz sapratu, ka vispirms jāizrašo visas iespējamās atbildes un varianti, visās iespējamajās vietās, un ja nepal'diz, tad jautāt. :)

 

p.s. vai tad šis lietotājs nav pelnījis mazu "warn" par ļoti specifisku raksta nosaukumu? :D Es jau neko nesaku ! ^^

Edited by _PUIKA_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...